Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)


Neemzi

Rekomendowane odpowiedzi

To zapodaj mi jakies namiary moze byc na PW :naughty: stronka internetowa badz email ^_^ Tobie "te spece" pomagaja?

Podpowiedzi w sprawie mechaniki są od nich, a elektronikę będą robić właśnie Oni. Pisz meila, bo rzadko telefon odbiera.

http://genowefagarage.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkołomny Swap ale szczerze mówiąc to lubię takie projekty i czekam na nowe wieści no i oczywiście filmiki jak to jedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj mi jakies namiary moze byc na PW :naughty: stronka internetowa badz email ^_^ Tobie "te spece" pomagaja?

Podpowiedzi w sprawie mechaniki są od nich, a elektronikę będą robić właśnie Oni. Pisz meila, bo rzadko telefon odbiera.

http://genowefagarage.pl/

Dzieki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie jutro zostaje mi dokończenie układu chłodzenia turbo będą zdjęcia i czekam za pospawaniem wydechów i elektronikiem. Ale trochę minie ponieważ ma tyle roboty że cały plac zarąbany. A ja przerabiam xenony będą też foty tylko czekam za paczka z chin ;d


czekam za sterownikiem silnika i samochód prowadzę do elektronika. Oraz miedzy czasie tuninguje lampy, tylko przesyłka z chin jeszcze nie przyszła :facepalm:

i pompka paliwa przyszła DW200 do 8barów ciśnienie daje :decayed:


4ed7ea3368d21a65med.jpg

bf5fb67dd548f25fmed.jpg

d4218e90978e1ed9med.jpg

3bf8140ca80f1408med.jpg

f6f25dcbaa894cc8med.jpg

5b962ec2020711cdmed.jpg

25f10ffa49ac96f2med.jpg

924fce3ac6c4dfb8med.jpg

6e05b0197e6d9725med.jpg

64d1be04a4c17b82med.jpg
a7dea40fc9991d87med.jpg

2a3d823394c192e5med.jpg

69aa0a5918533b46med.jpg

3dad60e8c69f32admed.jpg

Edytowane przez Neemzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos mam cwiartki do b5 ;) jakbys faktycznie body robil,czekamy na efekt finalny ;)

przód mnie bardziej interesuje od Rs, z tyłem jeszcze nie wiem co będę robił bo cwiary od RS są w uj drogie i znalazłem opis na zagranicznym forum jak uzyskać większe wypchnięcie błotników (fajny efekt) za mniejszą cenę, lecz więcej rzeźby. Zresztą pakiet wpadnie może za 2 lata bo za rok myślę o Air i może nagłośnienie. A tak apropo jak cena za te ćwiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 zl za dwie sztuki,gratis blotniki przod sztuk dwie,moze ktos ci je wyklepie ;) swoja droga to zacznij juz zbierac,heh ja swoj wlasnie dwa lata kompletowalem ;) powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 zl za dwie sztuki,gratis blotniki przod sztuk dwie,moze ktos ci je wyklepie ;) swoja droga to zacznij juz zbierac,heh ja swoj wlasnie dwa lata kompletowalem ;) powodzenia zycze

Cena dobra i to bardzo, gdyby już jeździła i wiedziałbym że nie mam więcej wkładu w odpalanie jej to bym się skusił. Na razie priorytetem jest uruchomienie i dokupienie tego czego brakuje. Ale jak nie sprzedasz to będę wiedział do kogo się zgłosić :decayed: a masz zdjęcia tych przednich w jakim są stanie, polak potrafi :naughty:

Edytowane przez Neemzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wydajnośc tej pompy i jaki koszt?

http://www.topendpower.pl/p/pl/dw-200/pompa+paliwa+deatschwerks+dw200+255lph+z+zestawem+monta%C5%BCowym.html

*Wydajność 255LPH przy 40 PSI, ponad 185 lph @ 80PSI

koszt to około 350 / 500zł

Edytowane przez Neemzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt . Ja obecnie jestem po programie i przesadzilismy trochę z monentem (570Nm) i wał popada w wibrację, trzeba będzie zdjąć do jakis 550-560Nm. Ciekaw jak będzie u ciebie przy planowanych duzo wiekszych mocach.

Edytowane przez Maniusiek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...