Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)


Neemzi

Rekomendowane odpowiedzi

8320927600_1451777955_thumb.jpg

przedsmak z testów, jest też filmik lecz po wszystkich testach jeszcze muszą nastąpić małe zmiany.

Filmik dodam później :)


8320927600_1451777955_thumb.jpg

przedsmak z testów, jest też filmik lecz po wszystkich testach jeszcze muszą nastąpić małe zmiany.

Filmik dodam później :)

Edytowane przez Neemzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak to jedzie. Ciągnie okrutnie?

to będzie jesszcze po małych zmianach :P Powiem Ci że w momencie jedym źle mi się zrobiło jak ja logowaliśmy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj coś szybko

za szybko nie będzie ;d muszę małe poprawki zrobić i sprzęgło dać do obicia kewlarem wiec może na koniec tyg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek jest miodzio !! I pomyslec, ze to klekot. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miazga... a już myslałem, ze taki projekt nie powstanie.... to teraz kolejna bariera do złamania czyli swap na 4.2 tdi :)

Gratki za ogrom pracy i również czekam na filmik z srodka jak to gniecie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miazga... a już myslałem, ze taki projekt nie powstanie.... to teraz kolejna bariera do złamania czyli swap na 4.2 tdi :)

Gratki za ogrom pracy i również czekam na filmik z srodka jak to gniecie :-)

były już próby nagrywania, lecz ruch jak i pogoda nie pozwoliła rozpędzić się do 200+, tak wiec jak tylko czas pozwoli i pogoda to coś będzie ;)

4.2 to bardzo dobry silnik, lecz nie wiem czy miejsce pozwoli na wsadzenie go z klimą. Między pasem a silnikiem mam 1cm, może nawet nie. No ale do odważnych świat należy :D. Choć jak 4.2 to może lepiej bene, moment jakim dysponuje 4.2TDI w tej budzi może być problemem. Po swoim widzę że moment robi dużo i ciekawi mnie jak wytrzyma wał i dyfer

Edytowane przez Neemzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.2 abz 299 ps juz widziałem B5 , ba nawet do sprzedania był całkiem niedawno na allego więc wchodzi :)

moment jakim dysponuje 4.2TDI w tej budzi może być problemem - fakt 650 NM w serii robi robote a po programie spokojnie łamie 800 NM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.2 abz 299 ps juz widziałem B5 , ba nawet do sprzedania był całkiem niedawno na allego więc wchodzi :)

moment jakim dysponuje 4.2TDI w tej budzi może być problemem - fakt 650 NM w serii robi robote a po programie spokojnie łamie 800 NM.....

Moja ma w okolicach 700-800 i widzę że to już jest dużo, wrażenie jakby d*pa chciała sama sobie pojechać :grin:. 4.2 w benz jest już kilka, wiec to nie jest nic takiego po pierwsze lody, sam widziałem 3 z 4.2 ben. Ale czy 4.2 TDI nie będzie większy od 4.2B ??

Edytowane przez Neemzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten silnik w A8 D3. silnik jako silnik wymiarami taki sam jak pb. bynajmniej na moje oko. osprzęt inny i to już technologia CR ale najwiekszym wyzwaniem chyba jest elektronika.... i te dwie turbospręzarki... pewnie miejsca na druga brakuje. Ale można 4.0 TDi wstawiac - tam jedna turbinka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...