Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria otwierania i zamykania szyb i szyberdachu


tomygood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nagle pojawiła się w moim samochodzie awaria jak wyżej,to jest nie można otworzyć ani zamknąć szyb ani szyberdachu(bez względu czy użyję pilota czy też przełączników w aucie),reszta sprzętu w aucie działa prawidłowo.Wcześniej tylko raz miałem taką sytuację że nie mogłem nic otworzyć to było jakiś tydzień temu i po 5 minutach się naprawiło,ale teraz nie działa już od trzech dni.Bezpieczniki wszystkie dobre,szyber musiałem zamykać kluczem imbusem.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Witam ponownie,wczoraj po trzech dniach znowu zaczeło działać i dzisiaj rano też działało.


Nikt nie pomoże? Dodam tylko że problem ewoluował i teraz czasami wszystko działa, a czasami, najczęściej po wejściu do auta rano czy też po pracy nie działa przez jakiś czas (5-10 minut).Także mam loterię czy otworzę szybę czy nie.

Edytowane przez tomygood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem od kilku tygodni nie działają szyby ani przód ani tył i nagle znowu działają taka loteria.podświetlenie przełączników działa.

gdzieś wyczytałem aby sprawdzić kable dochodzące do modułu komfortu ale nie bardzo wiem gdzie się znajduje (niech ktoś podpowie)

wydaje mi się że gdzieś ginie zasilanie ale nie wiem gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem wreszcie rozwiązany (mam nadzieję),uszkodzeniu uległ moduł komfortu,a konkretnie przekaźnik od szyb i jakiś tranzystor.Na razie wszystko bangla i nie musiałem kupować MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...