Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne odgłos(stukanie)


Audi A4 18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem :( audi a4 b5 1,8 benzyna .Czy ktoś moze wie co moze stukać po lewej stronie stojąc przed maską albo to złudne i panewki walą?i ile taka naprawa moze kosztowac po całości.prosze o pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stukanie to w silniku czy w zawieszeniu? Bo nie napisałeś. Jeśli w silniku to może słychać po prostu zaworek odpowietrzenia zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze to stukanie to napinacz łańcucha. rozrządu.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacz - też jest to możliwe. Skąd stuka musi to opisać właściciel bo my tylko gdybamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o napinaczu to równie dobrze możę to być wyciągnięty łańcuch... nie malowałbym od razu czarnych scenariuszy.

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o napinaczu to równie dobrze możę to być wyciągnięty łańcuch... nie malowałbym od razu czarnych scenariuszy.

Odgłos pochodzi z silnika naj cześćiej przy odpalaniu na zimno albo jak dłużej postoi

Tak właśnie podejrzewam ze to napinacz i łańcuch albo pompa oleju jest troche zapchana i juz tak nie podaje oleju jak powinna???co myślićie

Wymieniał ktoś może napinacz wałka rozrządu???czy łańcuch też czeba wymieniać???pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napinacz walka rozrzadu, to dobre to :decayed: , od dzisiaj zakladam kajecik w którym bede notować ile razy zapytano o nieszczesny napinacz i lancuch, opcja szukaj na tym forum powinna byc czcionką 100 na czerwono napisana i pogrubiona, odsyłam Cie kolego do tego tematu, gdzie wątek napinacza jest wyczerpany

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328764-hydrauliczny-napinacz-rozrzadu/ jakbys czegos nie rozumiał, miał dylemat, pisz pomozemy...

jeszcze dosc istotna rzecz, jak juz bedziesz wymieniac napinacz po zdiagnozowaniu, wymieniaj komplet, lancuch + napinacz i nawet nie rozgladaj sie na allegro za zamiennikami za 500-600zł jak masz wersje z wtyczka bo po prostu to siano wydasz w bloto i wkoncu zmienisz na ori albo sprzedasz auto, te napinacze sa gowno warte i zaufaj mi na słowo, jezeli chodzi o ceny(upewnij sie, że siedzisz wygodnie) hydrauliczny bez wtyczki aso 700zł, z wtyczka 2200zl i to sa jedyne sluszne opcje, a no i sprawdz raz jeszcze kod silnika w profilu i go popraw, w naszych 1.8 wolnossacych wystepuja tylko cztery rodzaje a mianowicie ARG APT ADR AVV


Jeżeli mówimy o napinaczu to równie dobrze możę to być wyciągnięty łańcuch... nie malowałbym od razu czarnych scenariusz

bardzo rzadka sytuacja prawie zawsze zawodzi napinacz albo jedno i drugie jednoczesnie w jakims stopniu


podejrzewam ze to stukanie to napinacz łańcucha. rozrządu.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

kolega imbusek rowniez ma zły kod silnika w profilu :hi:

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy może ktoś wie jaki jest rodzaj napinacza wałka rozrządu w audi a4 b5 1,8 benzyna 98 rok kod silnika ADR??? czy tam jest sterowany elektronicznie?jaka cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz maske, na środku za pokrywą od klawiatury bedziesz widział swój napinacz, wsadz tam łeb i sprawdź czy wychodzi od niego wtyczka i wraz z nia wiazka czy nie

wróc 2 posty wyzej pisalem ci ile kosztują napinacze z wtyczka i bez

mówiac nawiasem mam wrażenie, że nie posiadłes unikatowej umiejetnosci czytania za zrozumieniem :facepalm:

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz maske, na środku za pokrywą od klawiatury bedziesz widział swój napinacz, wsadz tam łeb i sprawdź czy wychodzi od niego wtyczka i wraz z nia wiazka czy nie

wróc 2 posty wyzej pisalem ci ile kosztują napinacze z wtyczka i bez

mówiac nawiasem mam wrażenie, że nie posiadłes unikatowej umiejetnosci czytania za zrozumieniem :facepalm:

Witam musiałem sie upewnic bo co sie pytam mojego mechaniora to ten ze tam nie ma wtyczki ze te modele nie miały,a widze ze wtyczka z niego wychodzi i jakiś kabel jest pod pięty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...