Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na wyświetlaczu nie pokazuje otwartych drzwi


marsko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu jak otworze drzwi od kierowcy nie pokazuje mi na licznikach że drzwi są otwarte, zawsze było tak że przy otwarciu drzwi radio przestawało grać głośnikiem w drzwiach a teraz gra cały czas normalnie a dzisiaj otworzyłem i za chwile alarm sam się za zbroił i zamknął drzwi, od czego zacząć poszukiwania? w czym może być problem, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sprawdziłbym kable w harmonijce czy nie sa połamane

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sprawdziłbym kable w harmonijce czy nie sa połamane

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam

Ja jak sprawdzalem kable w harmonijce to okazalo sie,ze sa popekane. Efekt tego jest taki ze raz swieci a przewaznie nic nie wyswietla i problem dotyczy rowniez glosnikow. Poradzcie mi czy mam wymieniac cale wiazki czy moze jakis inny patent macie na ta dolegliwosc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek mozna by było pokutować i zaizolowac w koszulki połamane kable. Ja u sobie tak zrobiłem i juz prawie rok śmiga bez problemowo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz polutować albo rozpiąć te przewody i wymienic je od kostki to łącznika w drzwiach.
Ja tak miałem w prawych drzwiach,nie wiem czemu ale działał mi głośniki jak otworzyłem drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz polutować albo rozpiąć te przewody i wymienic je od kostki to łącznika w drzwiach.

Ja tak miałem w prawych drzwiach,nie wiem czemu ale działał mi głośniki jak otworzyłem drzwi :)

Głośnik nie działał bo przewód idący do niego pewnie był pęknięty . W momencie otwierania naciągał się i nie łączyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób najlepiej dostać się do tych kabli w harmonijce żeby je posprawdzać?



Ja tak miałem w prawych drzwiach,nie wiem czemu ale działał mi głośniki jak otworzyłem drzwi

A ja myślałem że to taki bajer jest jak otwierasz drzwi to głośnik się wyłącza żeby nie grać na zewnątrz a to już były objawy z kablami.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdjac tą harmonijke zeby polutowac nowe kable. Od strony nadwozia schodzi elegancko ,ale przy drzwiach to nie wiem jak sciagnac:( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściągnąć boczek drzwi ( będzie więcej miejsca ) potem wyjąć charmonijkę i sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam podobny, ale trochę inny problem. Mianowicie, gdy otwieram przednie drzwi pasażera podświetlenie w nogach mignie dosłownie przez ułamek sekundy, tak samo lampka w drzwiach oraz na komputerze na ten ułamek sekundy pojawiają się otwarte drzwi, po czym lampki te gasną, a na komputerze drzwi są zamknięte. To może też być oznaka czegoś z kablami, czy coś z krańcówką? W sumie dziwi mnie to, że za każdym razem auto przez ułamek sekundy widzi otwarte drzwi, po czym przestaje je widzieć. Przy okazji permanetnie, ani przez sekundę nie pokazuje mi otwartego bagażnika oraz nie zapala się lampka w klapie i ta tylna nad bagażnikiem. Co w klapie odpowiada za to żeby samochód widział, że bagażnik jest otwarty? Pewnie temat był poruszany już, ale chwilowo robię przy samochodzie kilka rzeczy, żeby wszystko było dobrze, więc w gąszczu czytanych tematów mi to wszystko już umyka. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem Auto-Scan to nic nie pokazało. Z czym konkretnym się powinienem połączyć żeby sprawdzić dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tylko dwa błędy od alarmu:

01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring
35-00 - -
01368 - Alarm triggered by Luggage Compartment Switch
35-00 - -

Czyli teoretycznie nic związanego z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...