Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4B5 AFN] Daily Lowered Avant by Thyzys


Thyzys

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, Audi jest ze mną od 1,5 roku. Chciałem VAGa z AFNem, padło na A4 :) Miało być nisko i nisko, więc jest ;)

MODEL: Audi A4 B5 96r
SILNIK: 1.9 TDI AFN
MOC: 110KM- seria, 131KM obecnie
MODY POD MASKA: custom kolektor dolotowy od VOLVO 2.5l
ZAWIESZENIE: Gwintowane Ta-Technix
UKŁAD HAMULCOWY: seria
KOLA: AEZ 18cali 8,5j , opony 215/35/18
NADWOZIE: lotka ala RS4, zderzaki polift
WNĘTRZE: seria - 2x el.szyby, el.lusterka, klima, półkubełki, kierownica skórzana S-Line,
AUDIO: głośniki seria, radio - Pioneer DEX-2200UB, skrzynia basowa PowerBass

W aucie wpadło kilka zmian, na pierwszy strzał poszedł soft żeby auto płynniej jechało, później wpadł gwint i koła, kilka zmian z zewnątrz, usunięte listwy w drzwiach, ciemne lampy przód i tył. Modyfikacji trochę było, nie sposób sobie wszystkiego przypomnieć. NIedawno kupiłem kierę S-Line :)

Nowości będę dodawał na bieżąco :)

Sezon 2015

677896db6856.jpg

3d3a9bab5147.jpg

67b1f0e82038.jpg

528981c91929.jpg

c5f5fa29f73c.jpg

70feb44a4f5a.jpg]

Przymiarka na 19cali:
c60915122b01.jpg

Poprzedni sezon 2014:
245ff746f341.jpg

5edbe36a1912.jpg

769cc13129a1.jpg

Edytowane przez Thyzys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wygląda! Szczególnie na mietkach z ostatnich zdjęć robi robotę :D Nurtuje mnie tylko jedno pytanie :D Co to za halo na pierwszych zdjęciach masz? Pierwszy raz takie widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega na pierwszych fotach ma halo ze skody fabii i teraz mnie to dziwi skoro miał w 2014 polift zderzak z halo,ogólnie auto na duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega na pierwszych fotach ma halo ze skody fabii i teraz mnie to dziwi skoro miał w 2014 polift zderzak z halo,ogólnie auto na duży plus

Zderzak nadal ten sam, bardziej mi się podobają te halogeny z Fabii, więc je tam wkomponowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kolor, taki jak u mnie :decayed: Jakieś plany do zrealizowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawszego koła, powoli przymierzam się do malowania kilku elementów. Z dalszych planów to drugie podejście do AIrRide'a :)


Szybkie pytanie. Mam Audi A6 C5 2.5 V6 TDI u kumpla stać na części. Wie ktoś może jaki jest tam rozmiar tarczy z przodu i co z tego auta potrzebuję by założyć je u siebie :) ? Obecnie mam standardowe heble z AFNa. Jest sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to przed liftem w A6 C5 z tym silnikiem były 288 głównie, a po lifcie już chyba tylko 312. Z tutka, którego znalazłem wynika, że potrzebujesz jarzm z A6 C5, które na pokładzie ma którąś z tych jednostek - AKE, BAU, BDH, osłonki tarcz no i tarcze, a zaciski zostają te co masz. Z tego co wyczytałem, to wtedy 16 calowa felga to najmniejsza jaka może być :D Oczywiście to tylko tutek z neta, więc najlepiej by było jakby wypowiedział się ktoś, kto miał z tym do czynienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej to poprostu zmierzyć srednice tarczy na aucie, a6 musi być na żeliwnej zwrotnicy, w sumie poza jarzmami i nowymi tarczami nic nie potrzebujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...