Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto


FBI

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż wykres z hamowni :wink:

Tak jak już pisałem, wykresy są dla tunerów;)

Obiecałem, że bedzie film jak to jezdzi oraz z hamowni jak znajdę czas go wyciąć z dużego pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś jakieś foty tych icków, ciekaw jestem czemu aż 3.

Masz tak Q dołożone czy męczysz się na FWD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś jakieś foty tych icków, ciekaw jestem czemu aż 3.

Masz tak Q dołożone czy męczysz się na FWD?

Witaj!

Jeszcze męcze sie z FWD bo jest szybsze od Q:) w pewnych warunkach:) ale to już długo nie potrwa zbieram graty

Wszyscy myślą,że jak wywalą boczne IC i wstawią centralny to coś to zmieni.... zmieni ale tylko na chwile,,, pojeździj trochę jak WRC to się przekonasz o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wrc to nie mamy kół :grin:

a tak serio to sądzisz że ugotuje dużego icka?

Benzyną raczej nie;) poniżej 300HP

pozatym jak jezdzisz normalnie to nie problem.

Z dieslem jest inaczej, jeżeli chce sie mieć stabilną wydajność niezależnie od pory roku to trzeba zadbać o dobre chłodzenie,

temperatury zewnętrzne 25-40C skutecznie nokautują FIMC np podczas Streetu.

Kiepski chinczyk bedzie generował więcej ciepła niż pożytku, wiec raczej inwestuj w dobry markowy IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jak tam zmieściłes te wszystkie ic.. te boczne to ori ? Nie masz jakis fotek ? chociaż spod maski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co więc dla mnie polecasz?

Tak jak mówiłem benzyna to nie problem, doładowania żedu 1,2-1,5 bar , niższe temp. niż w dieslu, ale polecam dołożyć równolegle IC wodny.

zastanawia mnie jak tam zmieściłes te wszystkie ic.. te boczne to ori ? Nie masz jakis fotek ? chociaż spod maski ?

Tak boczne, to ori z BRD

Dziś skończyły się klocki do ceramiki... a myślałem że wytrzymaja do jesieni:) do powrotu kompletu z RS4.

Jutro ASO i 700€ na stół:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy czasem średnica ich wlotów wylotów nei ogranicza tego wszystkiego ?

a co do EGT benzyna vs disel to chyba nie zgodze... gdzieś widziałem filmik jak klekot przyspieszał 50-220 ? i temperatura poniżej 700 stopni.. gdzie benzyna pewnie miałaby takie EGT przy 150....

...no i znalazłem filmik..

PS. nie znam sie na klekotach może mial sonde egt w polowie wydechu...... ale może mi to ktoś tu ładnie wyjaśni i sie czegoś nauczę ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imhotet muszę cię zasmucić to mój film i sonda EGT jest na turbinie,stary film,dziś jest lepiej i EGT podskoczyło o 50C,latem deko więcej wiadomo,propo ICka u mnie siedzi chinol 450x180x60 co do EGT w dieslu jest niższe niż w PB

Edytowane przez daniels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z sondą w połowie wydechu to była ironia... Też mi się wydawało, że disle jeśli chodzi o EGT są "zimniejsze"..

to FBI piszę, że jest odwrotnie ;) albo źle rozumiem to zdanie:

"Tak jak mówiłem benzyna to nie problem, doładowania żedu 1,2-1,5 bar , niższe temp. niż w dieslu, ale polecam dołożyć równolegle IC wodny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzynę doładowaną jak dobrze skatujesz to turbo świeci w dieslu takich cudów nie widziałem :wink:

no chyba ze u FBI świeci bo moce konkretne ma..

Edytowane przez daniels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z sondą w połowie wydechu to była ironia... Też mi się wydawało, że disle jeśli chodzi o EGT są "zimniejsze"..

to FBI piszę, że jest odwrotnie ;) albo źle rozumiem to zdanie:

"Tak jak mówiłem benzyna to nie problem, doładowania żedu 1,2-1,5 bar , niższe temp. niż w dieslu, ale polecam dołożyć równolegle IC wodny."

EGT w dieslu do 1300:)

Mnie chodziło o temp powietrza, wieksze cisnienie wieksza temperatura.

benzynę doładowaną jak dobrze skatujesz to turbo świeci w dieslu takich cudów nie widziałem :wink:

no chyba ze u FBI świeci bo moce konkretne ma..

Hehe niewiem czy swieci bo jest zakryte "talibem"

FBI masz vfiz?

Jest na liscie zakupów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokażesz jakies foty spod maski ? :)

Edytowane przez Imhotet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...