Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemik, nie przelacza na gaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jest pierwszy problem po roku od montazu

opisze sprawe

od jakiegos czasu mialem maly problem z automatycznym przelaczaniem na gaz ale tylko jak silnik byl juz cieply, np odpalam na zimno gitara nagrzewa sie i przelancza bez problemow, jade do sklepu i gasze,wsiadam odpalam i przelacza na gaz po czym odrazu pikanie i juz chodzi na pb, rozpedzam auto na pb wrzucam na luz toczy sie z 200 metrow po czym przelaczam na gaz manualnie i zaskakuje, jade dalej na gazie

dzis jednak jadac sam przeskoczyl na pb, juz sie nie da takim zabiegiem przerzucic na lpg

podejrzewam czujnik temp reduktora , ale moge sie mylic dlatego pytam

zaraz ktos napisze ze na przeglad gwarancyjny moge podjechac, owszem ale dopiero za 2 tyg i jakies 1300 km, tak ze jak bedzie mozliwosc to wole to ogarnac przed powrotem do domu

reduktor red AC

Opublikowano

Może czujnik temperatury, może czujnik ciśnienia, tak wróźyć to można wiele rzeczy. Podpinasz interfejs i będzie wszystko wiadomo.

Opublikowano
  • Autor

Podpinasz interfejs i będzie wszystko wiadomo.

Chyba mozna sie domyslic ze nie mam dojscia do takieo urzadzenia w tym momencie?

Opublikowano

Czujnik temp. reduktora do sprawdzenia. Możliwe jest też że filterki zapchane. proponuję wizytę jak nie w serwisie gazu to chociaż u innego gazownika. Zawsze to jakieś wyjście.

Opublikowano
  • Autor

Jestem w reichu i watpie ze w okolicy jest gaziaz ze stagiem

ale filterek sprawdze

w niedziele kolega tu jedzie to moze mi przywiesc czujnik

Opublikowano

Oczywiście, że można się domyślić, ale jak kolega jedzie to niech kupi. Wyjdzie taniej niż wracać na benzynie do kraju. Sprawdź podłączenie mapsensora, może wtyczka zasyfiona. Na gazie poruszaj wtyczkami od mapsensora i temp reduktora i zobacz czy sie nie przełączy, może jest kabelek uszkodzony. Czujnik temperatury gazu możesz też oszukać wpinając rezystor we wtyczkę czujnika.

Sent from my LG-H525n using Tapatalk

Opublikowano

może być czujnik temp.reduktora,którego kable można zewrzeć na stałe w razie jego awarii,

może też coś się dziać z czujnikiem ciśnienia,tutaj już nic sie nie pokombinuje,

Opublikowano
  • Autor

może być czujnik temp.reduktora,którego kable można zewrzeć na stałe w razie jego awarii,

to moze go zmostkuje na wtyczce? i sprawdze czy przelaczy...

Opublikowano

to moze go zmostkuje na wtyczce? i sprawdze czy przelaczy...

można jak najbardziej,jeśli to jego wina to po odpaleniu auta zaraz przełączy sie na gaz

Opublikowano
  • Autor

to jednak nie ten czujnik, zrobilem mostek i nic... zostaje cisnienia czy cos jeszcze moze byc przyczyna?

Opublikowano

A sprawdziłeś wtyczki tak jak ci mówiłem?

Sent from my LG-H525n using Tapatalk

Opublikowano

gdzie masz zamontowany elektrozawór przy reduktorze i sam reduktor ?

obstawiałbym awarie cewki przy elektrozaworze.

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor

gdzie masz zamontowany elektrozawór przy reduktorze i sam reduktor ?

obstawiałbym awarie cewki przy elektrozaworze.

tak jak powinno byc , pod zbiorniczkiem plynu

edit:

Problem rozwiazany, przyciety elektrozawor, wykrecilem filterek, poruszalem cewka,podlaczylem na krotko plusem z aku i puscila

dzieki za podpowiedz soul pozdro

Edytowane przez KubaMpakiet

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.