Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie dziala centralny zamek z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od kupienia auta borykam sie z problemem nie dzialajacego centralnego zamka. Musze zamykac z kluczyka, a chcialbym zamykac z pilota. Do samochodu dostalem 1 kluczyk. 95caf441fc7a7c9b2d792c6ee4b7c293.jpg

Wymienilem baterie bo stare byly rozladowane, dorobilem drugi kluczyk 84bfec4ae59dea84d23a0296a93e3bba.jpg

Probuje zakodowac w sposob jeden kluczyk w stacyjke drugi w drzwi itd ale nie daje rady. Mechanik sprawdzal moj pilot na swoim urzadzeniu i stwierdzil ze wysyla sygnaly czyli jest sprawny, probowal go rowniez zakodowac vcds ale nie dawal rady. Powiedzial rowniez ze pamiec kluczyka mogla sie skonczyc i dlatego sie nie da zakodowac. Mam vagcom 311. Jak moge zakodowac pilot?

Pozostale zdjecia ktore moga sie przydac

5de7bba26ee5377bea413188c59703ac.jpgcc503242fe5719a6efa0736b52a746ff.jpgce33bd14a9fb73d912212fc484883ec2.jpgb24a8494f1491f51b81d2989e7faff0a.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprawdź jaki masz numer pompki centralnego (znajduje się w boczku bagażnika)

Opublikowano
  • Autor

Najwczesniej dopiero bede mogl sprawdzic w piatek wieczorem

Gdzie dokladnie szukac pompki dodam ze autko w sedanie rok 2000

Edytowane przez tomekch973

Opublikowano

w bagażniku z prawej strony pod tapicerką

Opublikowano
  • Autor

Ok tak jak wspominalem sprawdze w piatek postaram sie zrobic zdjecie, ewentualnie spisac numery

Nuumer Pompki Centralnego zamka to: 8D0 862 257 B


nikt nie pomoze ?:)

Edytowane przez tomekch973

Opublikowano

Być może odbiornik sygnału pilota w centralce padł u mnie tak się stało. A wcześniej działał?

Edytowane przez Kolo91

Opublikowano

Może wystarczy przekonserwować pompkę centralnego? Kostki , styki??

Opublikowano

Sprawdź pilot:

Podłącz vaga, wejdź w grupę 35 następnie blok 007

-okienko nr 2 [masz same 0000 w momencie naciskania przycisku na pilocie wartość powinna się zmieniać np.0000 na 0100 , zmienia się tylko w czasie wysyłania sygnału z pilota ] czyli centrala go widzi w przeciwnym wypadku coś jest niesprawne. Albo pompka, albo pilot.

Opis znaleziony w necie, sam go nie sprawdzałem.

Opublikowano
  • Autor

no wiec tak, Audi kupilem z nie dzialajacym zamkiem. co do instrukcji uzytkownika "marcin_franz" w bloku 007 pokazuje not available

Co ciekawe gdy podlaczylem sie z centralka soft code mialem 00512 lecz gdy go zmienilem na 08192 i to w bloku nr 003 po nacisnieciu przycisku na pilocie zaczely zmieniac sie wartosci np z 0000 na 0100. W bloku 004 sprawdzilem ze kluczyk mam zapisny na 1 miescu. Probowalem zakodowac kluczyc w sposob: 1 kluczyk do stacyjki drugi w drzwi przekrecam i trzymam w pozycji zamknij wciskam raz przycisk na pilocie zamknij autko miga kierunkami 1 raz wyjmuje kluczyk z drzwi naciskam przycisk na pilocie otworz, samochod sie otwiera ale po tym nie reaguje na zadne moje wcisniecie.

Jakies pomysły?

Opublikowano

A wykasowałeś ten kluczyk z pamięci zanim próbowałeś go dodać?

Opublikowano
  • Autor

A wykasowałeś ten kluczyk z pamięci zanim próbowałeś go dodać?

nie, a w jaki sposob mam to zrobic?

Opublikowano
  • Autor

wykasowalem kluczki w vag -u mialem same 0 czyli 0000, probowalem kodowac w vagu pojawil sie 0001 czyli 1 kluczyk ale dalej nie dziala


jakies inne pomysły ? jakie powinno byc kodowanie w mojej a4?

  • 5 lat później...
Opublikowano

Troche odkop ale mam taki sam problem ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Edytowane przez ferN

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
6 godzin temu, RaThek napisał:

Ciekawe co ma ten wątek do tego że pilot po zakodowaniu i wciśnięcia przycisku otwierania samochód się otwiera a nastepnie zero reakcji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.