Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuki lewy przód nie wahacze


tomciozcch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio w moim avanciku coś stuka z lewej str z przodu przy zjeżdżaniu z krawężnika, jak jadę po kamieniach szybciej też stuknie czasem. Wymienione wszystkie wahacze i bez rezultatów. Mechanik podejrzewa poduszkę amortyzatora mam to sprawdzić w następnym tyg ale może ktoś z was miał już taki problem? Zauważyłem też od niedawna jak miałem uszkodzony przegub przed jego wymianą jadąc po dziurach kierownica skręcać zaczęła w prawo. Myślałem że po wymianie przejdzie ale dalej jak trzymam ją w środkowym położeniu auto jedzie prosto jak ją puszcze to kawałek dalej prosto a potem zaczyna skręcać kierownica w prawo zwłaszcza jak jadę po nierównościach. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówka drążka też wymieniona. ech to pewnie maglownica będzie choć luzów nie ma... chyba, że macie jeszcze jakieś pomysły ? można z tym jeździć czy pilnie wymieniać jeżeli to będzie ona? regenerować czy używkę kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maglownicą się wstrzymaj , sprawdź najpierw poduszki amortyzatorów tak jak mówi mechanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka od amortyzatora była niedokręcona nie wiem jakim cudem. Niestety dalej stuka co prawda ciszej i rzadziej i to magiel ale szczelny jest luzów nie ma dużych więc z wymianą się wstrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...