Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] Moja Audiczka :-)


jay_zzA4

Rekomendowane odpowiedzi

No narazie alumki na lato jakies 17":-) no i sprzecik ktory mi zostal z poprzedniego auta :P tylko okablowanie musze kupic bo tamto zostalo w tamtym aucie, za malo czasu mialem zeby to wszystko wyciagnac. Mysle ze cos tam z czasem zmienie, bardziej mnie bawi car audio :D:D choc w sedanie jest trudniej uzyskac taki sam efekt jak w hatchback'u no ale probowac mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seria, malutka kosmetyka i będzie ogień :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedanik,moja poprzednia była w identycznym kolorze i też 1.8 :confused:

szkoda ze nie tdi albo 1,8T

Potwierdzam, wkrótce będzie Ci brakowało mocy.

Wrzuc jakieś fotki wnętrza autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta :a4fan: i chyba w takim samym kolorze jak moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jak to jest z tymi lampami przednimi z rocznika 99-00 ?? pasuja bez problemow czy trzeba cos przerabiac

bylo 100 razy o tym poszukaj :twisted:

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2783

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do silnika to chcialem 1.8 bez T. Jak ja to mowie byla by to kolejna rzecz ktora moze sie zepsuc, a turbo nie jest tanie :/ aaa te 125 Km daje rade :D wczesniej mialem golfa 3, 1.4 po lekkim tuningu wiec roznica jest wielka jak dla mnie :D

A to moje poprzednie malenstwo :P troszke nie w temacie tej strony ale byl fajny i pojechal do wawy :/:P

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ef7db3b364c920b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 125 Km daje rade :D wczesniej mialem golfa 3, 1.4 po lekkim tuningu wiec roznica jest wielka jak dla mnie :D

Że daje rade to wiem, ja też sie przesiadłem z golfa III 90 KM na A4 125KM i na początku był banan, jednak z czasem zaczeło brakowac mocy i żałowałem że nie kupiłem 1.8 T choc była okazja :confused:

Ale ważne żebys Ty był zadowolony z autka :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze standardzik jak moja:) Ladniutka....w koncu audi :lol: No i ja jak kupilam moje cudo tez mowilam,ze starcza mi te 125 km, (wczesniej mialam ibize 1.4-->hahahah) teraz mysle ze to naprawde za malo;/ . Jakies plany oprocz 17' sa? Ja w marcu obnizam no i szybki przyciemniam, na 17' musze jeszcze poczekac.....ehh...zycie studenta hiehie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku był banan, jednak z czasem zaczeło brakowac mocy

zawsze taj jest nie wazne ile mialbys tej mocy. nawet jakbys jezdzill RS4 B7 to zaloze sie za predzej czy pozniej po prostu bys sie przyzwyczail i wtedy by sie przydalo jakies V10 pod macha. no ale dobra odbiegamy od tematu. autko fajne i silnik tez. wiem cos o tym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...