Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana filtra paliwa


Patryk41

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża mi się wymiana filtra paliwa w mojej a4 1.9tdi szukałem na alegro filtr firmy knecht i są ale sporo droższe a znalazłem takie coś http://allegro.pl/filtr-paliwa-audi-a4-b6-b7-1-9-tdi-2-0-tdi-pp839-1-i5006358883.html

Z tego co pamiętam to magneti mareli to dobra włoska firma?

Jak sądzicie warto ten filtr zakładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr Knecht-a to około 50-70 zl zależy gdzie się kupuję i wiem, że dobry zakup kupiłem bo kilka osób polecało właśnie Knechta.

Na samochodzie czasami nie warto oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz tanie śmieci po chwili okaże się ze jest coś nie tak będziesz musiał kupić drugi. Drugi raz robota i cena wychodzi ta sama. wiec nie warto tych tanich kupować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na filtrach, paskach itd. nie warto inwestować w jakieś paści. Lepiej dołożyć parę groszy i być przynajmniej teoretycznie spokojniejszym. Każdy ma jednak wybór;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnetti-Marelli to raczej jak coś produkuje, to osprzęt elektryczny, jak wszedł w filtry, to pewnie zlecił produkcję pod własnym logo jakiemuś taniusiemu producentowi, jak przy takiej cenie końcowej ma jeszcze coś zostać dla niego :decayed:

Albo to w ogóle podróba , ile tego badziewia przychodzi do Polski z PRC i Turcji albo innych dziwnych krajów, a nasi biznesmeni kleją naklejki i drukują loga uznanych firm :P:hi:

Kasa twoja, auto twoje, WYBIERAJ :kox:

P.S. Jak kupisz od tego gościa to trochę poczekasz, bo nie wiem czy zauważyłeś że właśnie na urlop pojechał i na firmie kłódkę powiesił :P

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisie dobrze ponad stówke a Ty pokazujesz "oryginał z allegro za 60 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...