Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek problem.


tomekb7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. koledzy jak wyżej w temacie jest problem podgrzewania tylnej szyby i lusterek który pojawił się po wymianie klimatronika pochodzącego z modelu A4 B6 założonego do mojego A4 B7 wywal mi tam jakiś błąd na vcds ale nie wiem co to za błąd jak włączę to na klimatroniku niby normalnie lampka się świeci ale szyba ani lusterka nie grzeją się. czy ktoś jest mi w stanie pomoc czego to może być przyczyna reszta opcji działa idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro postaram sie zrobic fot. ale z tego co kiedy czytalem to jest ten sam problem co z zalozeniem klimatronika z A4 B7 do A4 B6 i ze trzeba bylo jakis przekaznik tam zrobic ale czy w moim przypadku to tak samo dziala to nie weim. bo na starym klimatroniku wszystko dzial poprawie tylko wymienilem na ten z A4 B6 z podgrzewaniem foteli bo taki byl mi potrzebny zeby fotele podgrzewane dzialaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypisałeś VIN?

tak bo wczesniej to nic nie dzialalo.

Mój błąd chłopaki to

00975HEATED REAR WINDOW (Z1)

31-00- Open or short to ground

Czym to jest spowodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego w poniedzialek to juz oblukam bo dzis to czas na weekend:D


No i podłączyłem ten pin 5 ale przekaźnik raz się załącza i zaraz po chwili wyłącza i błąd nadal wywala ten sam. może ktoś mi doradzić co się dzieje?

a zeby tego bylo malo to szyba grzeje a blad pozostal:D i ni h*ja nie wiem o co chodzi:D slychac tylko jak przekaznik raz pyka raz nie:D przekaznik juz podmienilem i nadal jest to samo:D nie wiem w czym moze byc problem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bo teraz to grzanie dziala tylnej szyby a wczesniej nie dzialalo ale blad wywala nie wiem czemu:) zasilanie dalem z zapalniczki ale na probe dalem tez z aku i to samo. no ni h*ja nie rozumiem czemu tak jest dodam ze klimatronik ma grzane stolki ale wszystko dzial jak nalezy i sam podpinalem i bylo okej:) a teraz w chlodniejsze dni zauwazylem ze rosa z szyby mi nie schodzi po wlaczeniu i zaczalem szukac no i zrobilem tak jak pan mowil ale szyba dzial a blad pozostaje:D

i slychac prace przekanika ze raz zalancza sie a raz rozlancza:) moze ten panel mam cos uszkodzony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone. My sobie na forum nie "panujemy" ;-)

Masz jakiegoś znajomego z takim panelem na podmiankę?

Może udaj się na jakiś spot w Radomiu i koledzy Ci podmienią na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisze sie tutaj, czy kazde a4 b6 ma podgrzewane lusterka ? i jesli ta to uruchamia sie je wlaczajac grzanie tylnej szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde ma instalację, ale nie każde ma podgrzewane wkłady. Włączasz ogrzewanie tylnej szyby i lusterka grzeją dopiero, gdy na dworze jest mniej niż 5*C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda ze lusterka grzeje przy 5 stopniach. Dziś jechałem na dworze było +15 i padał deszcz i lusterka normalnie grzeją gdy włączę grzanie szyby.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa radzio49aa, dziś jadąc do pracy było 9*C i miałem całe lusterka w rosie (to samo z tylną szybą), po włączeniu ogrzewania tylnej szyby, zarówno z lusterek jak szyby wszytko wyparowało. Wczoraj robiłem podobny test tylko nie włączałem ogrzewania i przez całą drogę do pracy nie odparowało prawie nic, a temp. była podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...