Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana parownika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem smierdzi mi z klimatyzacji robilem odgrzybianie stosowalem rozne srodki i brzydki zapach nie znika pewnie jest parownik bardzo zabrudzony wie ktos jak go mozna wyciagnac trzeba deske odkrecac moze ktos to robil prosze o rady

Opublikowano

Wsadz dobry ozonator? Serwisujesz klimę co rok?

Opublikowano

Wsadz dobry ozonator? Serwisujesz klimę co rok?

Zapomnij. Tylko czyszczenie mechaniczne.

Opublikowano
  • Autor

Wsadz dobry ozonator? Serwisujesz klimę co rok?

Zapomnij. Tylko czyszczenie mechaniczne.

to jest gdzies sposob jak to sie wyciaga

Opublikowano

Wsadz dobry ozonator? Serwisujesz klimę co rok?

Zapomnij. Tylko czyszczenie mechaniczne.

to jest gdzies sposob jak to sie wyciaga
Zanim wyciągniesz zrób sam pożądnie odgrzybianie właściwym środkiem. Temat wiele razy poruszany na forum co jak i czym.

Wytarganie parownika to rozbieranie deski.

Odpływ skroplin jest drożny?

W B6/B7 jest po odkręceniu schowka dobry dostęp do czyszczenia parownika bez jego wyciągania.Tak robiłeś?

Opublikowano

Wsadz dobry ozonator? Serwisujesz klimę co rok?

Zapomnij. Tylko czyszczenie mechaniczne.

to jest gdzies sposob jak to sie wyciaga
Zanim wyciągniesz zrób sam pożądnie odgrzybianie właściwym środkiem. Temat wiele razy poruszany na forum co jak i czym.

Wytarganie parownika to rozbieranie deski.

Odpływ skroplin jest drożny?

W B6/B7 jest po odkręceniu schowka dobry dostęp do czyszczenia parownika bez jego wyciągania.Tak robiłeś?

Ja wpryskałem tam w kilku podejściach z pół litra alk izopropylowego i kicha, więc to nie zawsze pomaga

Opublikowano

Bo to nie jest środek do tego przeznaczony. Wiem, że 80% tu na forum tym czyści ale tak jak już pisałem, jeżeli użyjesz odpowoedniego środka i odpływ jest drożny to nie ma bata żeby dalej smierdziało.

Ja zawsze tym czyszczę i jest super.

http://www.technolit.de/App/WebObjects/XSeMIPS.woa/cms/page/pid.102.104.271/agid.784.814.835/ecm.ag/Klimaanlagenreiniger-Spray.html

Opublikowano

Ja zawsze tym czyszczę i jest super.
Technolit - Klimaanlagenreiniger-Spray

a w PL jest gdzieś dostępny ten środek ?

Opublikowano

Znalazłem na allegro w archiwum. Może zapytać sprzedawcy czy jest możliwość kupna na zamówienie. http://archiwumallegro.com.pl/odgrzybiacz_klimatyzacji_500ml_technolit-1_2404667055.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.