Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie jedzie wiecej niz 140km /h + braki mocy .


rodzyn889

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pisze z prośbą o pomoc gdyż nie mogę dojść do ładu z moim 1.9 tdi kod silnika AHU 90 km .

Usterka : Braki mocy i nie jedzie wiecej niz 140 mimo pedału w podłodze 3tys obrotów i amen .

Diagnoza : brak błędów , przypływka pokazywała źle wartości wiec została wymieniona , wyjęte turbo i sprawdzone bez zastrzeżeń , N75 dobry , czujnik doładowania ciśnienia nowy, czujnik wysterowania turbo nowy, nowy filtr paliwa i powietrza , nawet podmiebialem wtryski na drugie co nie przyniosło rezultatu .

Na dopiętej przepływce nie jedzie wiecej niz 120 a z Przepływką 140.

Po wymianie czujnika doładowania zaczęło się normalnie zbierać lecz blokada 140 jest nadal. Przy 120 czuć moment jak zwalnia i zamula wiec to jest punkt kulminacyjny .

Czy ktoś miał podobny przypadek ? Nie wiem już co zrobić :)
Jutro zrobię logi tylko pytanie na których blokach ?

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne problemy miałem , gdy miałem ECU zalany... ale Ty raczej sprawdzałes to i sucho jest nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prany był cały środek Czyściłem odpływy itp ecu wyglądało ok pozatym nie robi żadnych błędów co dziwne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tam tyle oleju że mechanik miał roboty na cały dzień ... później robił zmiany na kompie bo przeładowanie cały czas było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi pomóc czy mój AFN 110KM w A4 B5 Avant jedzie za słabo ? Koła 205.60.16 seria :

https://www.youtube.com/watch?t=1&v=jdDu_KqWGxw

Sam juz nie wiem bo to moje pierwsze Audi i pierwszy Diesel.... Kata i srodkowego tlumika brak. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie,to co mu jest że sie nie zbiera ? Nie dymi wszystko niby ok turbo słychać świszcze,na dwójce zapiszczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw logi później pogadamy :) ewentualnie procedura sprawdzania przepływomierza potrzebujesz kogoś z kompem do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co w sumie przegladałem własnie youtube i kazdy seryjny tak jedzie..... eh było kupić 130KM ale cóż. Tego jedynie pomodze chipem na 150KM bo juz rozmawiałem ze specem, od tego i zmieni mape koszt u mnie 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co w sumie przegladałem własnie youtube i kazdy seryjny tak jedzie..... eh było kupić 130KM ale cóż. Tego jedynie pomodze chipem na 150KM bo juz rozmawiałem ze specem, od tego i zmieni mape koszt u mnie 400zł.

Zbiera się jak seria. Przecież na 110 KM nie będziesz miał czasu 7 sekund do 100 km/h. Jak u siebie zrobisz program to wpadnie 135-140 KM. Później możesz dalej modyfikować, a ponad 150 KM zrobisz jak dasz wtryski 216 i turbo np z AWX.

"Spec" jeżeli zaoferował Ci program na 150 KM, a wszystko seria to jestem ciekawy tego :) Zrób później logi i zobaczymy czy masz 150 KM czy 150 CH czytaj chabet :)

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...