Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zamiana żarowek postojowych


tom.b

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, a nie są to przypadkiem W5W? W B6 są zdaje się H6W. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 są zdaje się H6W.

Dokładnie takie są, ale tylko w xenonach - w zwykłych są właśnie W5W :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wogoole dostac sie do zaroweczek postojowych w B6 ? ciezko tam reke włozyc :/

w A6stce mialem wieksze pole do popisu...tu cieniutko to wszystko widze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wogoole dostac sie do zaroweczek postojowych w B6 ? ciezko tam reke włozyc :/

w A6stce mialem wieksze pole do popisu...tu cieniutko to wszystko widze :/

Trzeba wyjąć reflektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna uwaga - lepiej wymienić dwie postojówki od razu, bo przeważnie jest tak, że druga przepala się zaraz po tej pierwszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B6 lampa bez Ori xenonów czyli postojówka w5w wymieniałem nie wyjmując lampy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B6 lampa bez Ori xenonów czyli postojówka w5w wymieniałem nie wyjmując lampy :tongue4:

Cuber cwaniaczek.... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarówek w B6 to masakra, ale idzie spokojnie wymienić żarówki bez wyjmowania reflektora. Ostatnio je właśnie wymieniałem, żarówki kupiłem w ASO cena po rabacie 25zł szt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B6 lampa bez Ori xenonów czyli postojówka w5w wymieniałem nie wyjmując lampy :tongue4:

cuber-od stony filtra(mam stozek)reke wloze,ale ciezko,ale z drugiej strony-qrfa dzisiaj wymienialem postojowki,na te 9-o ledowe i za cholery nie moglem scisnac tej wkladki,zeby wyjac zarowke,uzylem dlugich szczypiec,a z drugiej strony bez wykrecenia lampy nie dalo rady-jak dlugie palce trzeba miec,zeby to zrobic bez wykrecania? :mysli: podziwiam Twoja zrecznosc i chwytnosc... :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 23:21_________________________________________________...i prawda jest,to ,co Lukasz napisal-wymieniac obie,bo jedna sie zjara... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B6 lampa bez Ori xenonów czyli postojówka w5w wymieniałem nie wyjmując lampy :tongue4:

Tam są dużo krótsze lampy więc spokojnie da się dojść bez zdejmowania reflektorów :tongue4::wink4:

Wymiana żarówek w B6 to masakra, ale idzie spokojnie wymienić żarówki bez wyjmowania reflektora. Ostatnio je właśnie wymieniałem, żarówki kupiłem w ASO cena po rabacie 25zł szt :(

Te żarówki są dość drogie, bo w Inter Cars też kosztują w zależności od firmy 11-15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ''soczewki'' wymienilem kiedys bez wykrecania,ale rece mialem cale podrapane,a ile razy przy wymianie spadla pokrywka,na dol,albo ten metalowy zacisk-teraz wykrecam-przeciez to chwila,wykrecasz ,odpinasz i po klopocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 torxy,2 na gorze odkrecic calkiem,wypiac kostke i lampa wychodzi :wink4: -kilka minut

dziś chciałem wymienić postojówkę i się normalnie załamałem, tak mało miejsca (bixenon) :blink:

mam pytanka:

odkręcić trzeba wszystkie 4 torxy czy tylko te 2 na górze?

jak się zdejmuje dekiel lampy żeby wyjąć żarówkę? on ma gdzieś zaczepy?

będę dzwięczny za kompletne info jak wymienić tą żarówkę

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrecic calkiem 2 txy na gorze i poluzowac dwa pozostale,dekiel ma takie metalowe zaczepy,odpiac i po odpieciu przesunac go w bok,wyjac dekiel,odpiac kostke i jak bedziesz miec lampe w rekach,to bedziesz miec dobry dostep,scisnij wklad od zarowki (zobaczysz dwa delikatnie ''rozwarte'' kawalki plastiku)i wyjmij-nic na sile,jak scisniesz powinno wyjsc bez problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...