Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiele aut moge wymiecic które wychodza na perforowanych tarczach prosto z fabryki

Nie musi - wiele z nich, np. Porsche się wycofuje z takich właśnie tarcz.

Opublikowano

wiele aut moge wymiecic które wychodza na perforowanych tarczach prosto z fabryki

Nie musi - wiele z nich, np. Porsche się wycofuje z takich właśnie tarcz.

ale niech błyśnie nam wiedzą specjalistyczną i wymieni te tabuny firm wypuszczających takie auta :wink4::decayed:

Opublikowano

np. Porsche się wycofuje z takich właśnie tarcz.

ale tylko dlatego ze idzie w ceramike lub carbon :gwizdanie:

Opublikowano

Tak, zgadza się, szkoda tylko, że lukaszr zapomniał o tym wspomnieć. :confused4:

Myślę, że Norbi już podjął decyzję i temat został wyczerpany - każdy ma swoje zdanie i jakieś doświadczenia, więc nie przekonujmy się na siłę.

Opublikowano

prosze bardzo:

BMW: M3 M5 M6

porsche praktycznie każda sztuka

zaskocze Was widziałem kilka A4 już w odmianie 2.0TFSI w salonie

pomijająć odmiany S i RS

mersedes C 220, 270CDi (sport pakiet)

mercedes E ale nie pamietam odmiany silnikowej

mersedes S praktycznie w kazdej odmianie

jest jeszcze wiele sportowych aut typu aston martin, ferrari, lamborghini etc, etc

ale zejdzmy na ziemie....

Opublikowano

ale tylko dlatego ze idzie w ceramike lub carbon :gwizdanie:

Jakoś czytałem i słyszałem co innego - wieczne skargi klientów znudziły się Porsche i to był główny powód.

Opublikowano

ale tylko dlatego ze idzie w ceramike lub carbon :gwizdanie:

Jakoś czytałem i słyszałem co innego - wieczne skargi klientów znudziły się Porsche i to był główny powód.

Czyli P. idzie w gładkie i wentylowane? :confused4:

Opublikowano

Norbi chłopaku, lipa straszna z tymi hamulcami.

Pierwsze co musisz zrobić, to sprawdzić jak się sprawują hamulce na tyle. Problem może być w tym, że tył słabo trzyma przez co hamulce z przodu biorą na siebie całą robotę zatrzymywania auta. Nie chce mi się wierzyć, że tak szybko przegrzewają się i deformują tarcze 321mm przy masie S4. :/ Fabryczny układ hamulcowy w esie powinien w zupełności wystarczyć do skutecznego zatrzymania tego samochodu.

Opublikowano
  • Autor

Norbi chłopaku, lipa straszna z tymi hamulcami.

Pierwsze co musisz zrobić, to sprawdzić jak się sprawują hamulce na tyle. Problem może być w tym, że tył słabo trzyma przez co hamulce z przodu biorą na siebie całą robotę zatrzymywania auta. Nie chce mi się wierzyć, że tak szybko przegrzewają się i deformują tarcze 321mm przy masie S4. :/ Fabryczny układ hamulcowy w esie powinien w zupełności wystarczyć do skutecznego zatrzymania tego samochodu.

Tył jest ok
Opublikowano

Norbi chłopaku, lipa straszna z tymi hamulcami.

Pierwsze co musisz zrobić, to sprawdzić jak się sprawują hamulce na tyle. Problem może być w tym, że tył słabo trzyma przez co hamulce z przodu biorą na siebie całą robotę zatrzymywania auta. Nie chce mi się wierzyć, że tak szybko przegrzewają się i deformują tarcze 321mm przy masie S4. :/ Fabryczny układ hamulcowy w esie powinien w zupełności wystarczyć do skutecznego zatrzymania tego samochodu.

Tył jest ok

A jak wyglądały ostatnio klocki przy wymianie? Ścierają się równomiernie na każdym z tłoczków w zacisku?

Opublikowano
  • Autor

Norbi chłopaku, lipa straszna z tymi hamulcami.

Pierwsze co musisz zrobić, to sprawdzić jak się sprawują hamulce na tyle. Problem może być w tym, że tył słabo trzyma przez co hamulce z przodu biorą na siebie całą robotę zatrzymywania auta. Nie chce mi się wierzyć, że tak szybko przegrzewają się i deformują tarcze 321mm przy masie S4. :/ Fabryczny układ hamulcowy w esie powinien w zupełności wystarczyć do skutecznego zatrzymania tego samochodu.

Tył jest ok

A jak wyglądały ostatnio klocki przy wymianie? Ścierają się równomiernie na każdym z tłoczków w zacisku?

Tak i zostały razem z przodem wymienione tarcze i klocki.

Tarcze są c**j... i tyle.

Opublikowano

wiec czego tak na prawde szukasz ?

bo nie bardzo rozumiem?

tego nie, tamtego nie, a to bleeeeee....

Opublikowano
  • Autor

wiec czego tak na prawde szukasz ?

bo nie bardzo rozumiem?

tego nie, tamtego nie, a to bleeeeee....

Już wybrałem więc nie musisz się spuszczać ze swoimi wypocinami.

Do zamknięcia.

Opublikowano

żałosne........

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.