Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa


Netfcher

Rekomendowane odpowiedzi

No z tym problem. Jestem dziwny. Lamana mi nie lezy. :( Mam opcje C w zanadrzu z kierownica. Czekam tylko na odpowiedz od sprzedawcy z nr czesci.

Co do wnetrza, to procz kierownicy bedzie jescze jedna zmiana wizualna - slupki i plastiki czarne sline, ale podsufitka zostaje ta co jest (po tuningu) :decayed:

Co do Sline pakiet zewnetrzny nie jestem przekonany - ani zderzak, ani dyfuzor tyl mi nie podchodza. Jedynie nakladki na progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletuj pakiet S Line ,idealna kiera do kompletu łamana S Line ;)

Jak chcesz zmieniać, to tylko tą. Tu nie ma kompromisów

dokładnie jak zmieniać to tylko na tą

uwtfgxww.jpg

Edytowane przez siwy36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym problem. Jestem dziwny. Lamana mi nie lezy.

No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)

Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest. Polaczenie opci A i B. Jeszcze tylko chrumkowane lopatki i poducha i wpada do auta. Dzieki dla Lukaszxxx za kiere.

fggnlj8r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym problem. Jestem dziwny. Lamana mi nie lezy.

No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)

Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-)

Spokojnie Krystian wszystko z Tobą w porządku, wymyślają jakieś dziwne kiery bo za mało :sexinbed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym problem. Jestem dziwny. Lamana mi nie lezy.

No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)

Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-)

Spokojnie Krystian wszystko z Tobą w porządku, wymyślają jakieś dziwne kiery bo za mało :sexinbed::decayed:

:polew: No to mnie uspokoiłeś. Myślałem że mi psycholog potrzebny :wallbash::grin:

Sorki Marcin, oczywiście to Twoje autko i masz do niego pełne prawo wkładać co Ci się podoba :wink:

Najważniejsze żeby Tobie sprawiało radochę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(23OCT)Wiecie to gwestia gustu. Widzialem lamana na zywo u wrc laguna i niezbyt mi to podeszlo. Znow jak bylem w lodzi i ASO robilo sobie prezentacje w Manufakturze z stala tam rs4 to nie moglem oderwac oczu od wnetrza. Ja mam pewien pomysl na swoje wnetrze i bede staral sei go realizowac, choc teraz pewnei skupie sie na egr bo zaczyna mi coraz czesciej walic bledami. :(


(29OCT) Dzisiaj mialem zly dzien w pracy, skoczylem sobie wiec do castoramy i kupilem nowe narzedzia, w tym torx potrzebny do montazu kierownicy.

No i jest. Nie kazdemu lezy okragla. Mi sie podoba. Jasna nic, chromowane lopatki, szkoda ze nie perforowana po bokach. Calosc za niewiele ponad 1000 zl. Wyszla mi w zasadzie imitacja kierownicy S4 (brakuje mi jedynie emblematu - koszt na ebay $125 !!!)

A i plusik za podswietlany plusik i minusik :decayed: Jeszcze tylko czarna podsufitka i obszycie paru rzeczy skora i srodek bedzie gotowy.

jm8lanj7.jpg

njlqlrj6.jpg

Przychodza mi mniejsze i wieksze graty. Jak je juz zbiore to bede musial wybrac sie na montaz i kodowanie tego wszystkiego

Jakby ktos optowal to mam na zbyciu kiere czteroramienna polift z multifuncja i poduszka.

Edytowane przez Netfcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macac kierownice?!?!?!? Ja wam dam komplet grzechotek i bedziecie mi macac 4 srube od egr'u, ktorej nie moge odkrecic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na zimowki, planuje tam wlozyc 235/35

Pirelli Sottozero 2 juz zakupione. Na nastepnym spocie nie bede juz wygladal jak wiesniak z 16"....

I na najbrudniejszym aucie na forum :grin:

je8knued.jpg


I na czystym

k538j5dj.jpg

Edytowane przez Netfcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny model :) Ja w grudniu nabyłem poliftową B8 i zaczynam dopiero przygode:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(03APR) Przyszla wiosna,czas na nowe materialowe dywaniki i gruntowne wyczysczenie skory i wnetrza (2x Colourlock - do skory i alcantary). Musialem podmalowac boczek bo mi dziewczyna wsiadajac zrobila 2 widoczne zadziorki :boobs: . Ponizej efekty. Zazwyczaj uzywalem megsa do czyszczenia skor (cleaner & conditioner), ale wiem ze po colourlock nie wroce do niego. Do plastikow uzylem Megsa Ultimate Protectant ale nie jestem zadowolony - blyszczy sie i zostawia smugi, wiec bez zdjec. Nastepnym razem uzyje Natural Shine Protectant. Ponizej efekty

wuznrdai.jpg

8n8wcv9c.jpg

8p4f5lqf.jpg

vuda8eom.jpg

64fze2lr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka piękna, do plastików polecam: http://www.detailer.pl/sklep/zabezpieczenie-i-dressing-plastikow/79-poorboys-world-natural-look-dressing-.html

Stosowałem w kilku samochodach i efekt był na prawdę bardzo dobry. Nic się nie błyszczy (plastiki robią się czyste i matowe), ładnie odnawia i do tego fajnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka piękna, do plastików polecam: http://www.detailer.pl/sklep/zabezpieczenie-i-dressing-plastikow/79-poorboys-world-natural-look-dressing-.html

Stosowałem w kilku samochodach i efekt był na prawdę bardzo dobry. Nic się nie błyszczy (plastiki robią się czyste i matowe), ładnie odnawia i do tego fajnie pachnie.

A dzieki za cynk. Na pewno sprobuje. Link do sklepu tez niezly. Ja zamawiam zwykle na autogeek hurtem i pozniej przesylam do PL, a tu pare zl drozej kosztuje np ten Porrboys, lub tez Collinite 476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka piękna, do plastików polecam: http://www.detailer.pl/sklep/zabezpieczenie-i-dressing-plastikow/79-poorboys-world-natural-look-dressing-.html

Stosowałem w kilku samochodach i efekt był na prawdę bardzo dobry. Nic się nie błyszczy (plastiki robią się czyste i matowe), ładnie odnawia i do tego fajnie pachnie.

Też polecam ten produkt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...