Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapala się kontrolka przy skręcie w prawo...


Bruno_74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z zapalającą się kontrolką hamulca ręcznego (plus ta główna na wyświetlacz) Jakiś czas temu sytuacja miała miejsce przy niskich temperaturach i tylko przy skręcie w prawo. Teraz temperatury na plusie i wystarczy lekki skręt w prawo i od razu piszczy trzy razy i spokój. W lewo jest ok, odnoszę wrażenie, że jak się chwilę pojeździ objawy są coraz rzadsze. Czy macie pomysły co może być przyczyną. Dodam tylko, ze z hamowaniem nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan płynu w normie. Ale problem leżał w lewym kole na kostce, była zaśniedziała. Po wyczyszczeniu kika dni było ok, ale znów daje znać. Wyczyszczę jeszcze raz dokładnie powinno pomóc na 100%. Dziekuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni borykam się z tym samym problemem i widzę, że nie jestem odosobniony.

Dzisiaj postaram się sprawdzić poziom płynu i wtyczki. Przetestuje to i dam znać czy to coś pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni borykam się z tym samym problemem i widzę, że nie jestem odosobniony.

Dzisiaj postaram się sprawdzić poziom płynu i wtyczki. Przetestuje to i dam znać czy to coś pomogło.

Dobra ja już mam po problemie. Jak radzili wcześniej koledzy wyczyszczenie kostek i dolanie płynu załatwia problem w 100%. Dzięki Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam jeszcze o którą kostkę dokładnie chodzi, ta, która wchodzi do kabiny, czy ta bezpośrednio przy hamulcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam jeszcze o którą kostkę dokładnie chodzi, ta, która wchodzi do kabiny, czy ta bezpośrednio przy hamulcach?

Przy hamulcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem dzisiaj koła, raz, ruszałem tą kostką przy kole ale ona nie ma z tym żadnego związku, bo to od kontroli zużycia klocków. Dwa, ruszałem kostką, która idzie do kabiny, dalej to samo, nic się nie zmieniło.

Lekki skręt w prawo, zmiana pasa na autostradzie doprowadza mnie do szału, jestem tak poirytowany, że nie mam ochoty jeździć tym szrotem :facepalm:

edit: wystarczyło dolać płynu hamulcowego

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...