Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Xenony "zamiennik"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem zmienić zwykłe lampy na xenonowe, ale nie mam bladego pojęcia w co się zaopatrzyć bo robocizna pójdzie i tak do specjalisty. Bardzo podobają mi się te lampy http://allegro.pl/przednie-lampy-osram-ledriving-xenarc-audi-a4-b7-i5656558761.htmlnie ma jakiegoś tańszego zamiennika? Zależałoby mi na takim wyglądzie.

Edytowane przez marbol94

Opublikowano

Może i ładne, ale za tyle kasy wolałbym zostać przy ori.

Opublikowano

Wygląd kozak,ale cena zabija :slina:

Opublikowano

Znalazłem je trochę taniej za 3100 zł i też się nad nimi zastanawiam . Same żarniki kosztują komplet ok 1000 zł , bardzo dobrze zrobiona lampa i nie trzeba spryskiwaczy oraz samo poziomowania .


https://www.youtube.com/watch?t=169&v=UUTtAL2sTnY

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Znalazłem je trochę taniej za 3100 zł i też się nad nimi zastanawiam . Same żarniki kosztują komplet ok 1000 zł , bardzo dobrze zrobiona lampa i nie trzeba spryskiwaczy oraz samo poziomowania .

https://www.youtube.com/watch?t=169&v=UUTtAL2sTnY

Kolego a czemu uważasz że do tych lamp nie trzeba spryskiwaczy ani samopoziomu? Lampy są ksenonowe więc chyba jednak trzeba.

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

Też tak sądzę!

Poza tym nic nie pisze w tej aukcji, że nie trzeba mieć sprysków i samopoziomu!

Opublikowano

To są nowego typu xenony na stronie osram są opisane te lampy

poniżej link

http://www.osram.pl/media/resource/hires/616320/ledriving-xenarc---leaflet-gb.pdf

Jest tam adnotacja ze nie potrzeba samopoziomowania i spryskiwaczy

No additional outlay for extra parts

OSRAM helps customers save money: There’s no requirement to fit automatic leveling or a headlight cleaning system.


Poniżej link do strony na allegro gdzie jest także napisane że

DZIĘKI ZASTOSOWANIU LAMPY D8S NIE WYMAGA STOSOWANIA SYSTEMU POZIOMUJĄCEGO I SPRYSKIWACZY PONIEWAŻ ZARNIK NIE JEST 35W tylko 25W

http://allegro.pl/audi-a4-b7-zestaw-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html


http://www.osram.pl/osram_pl/produkty/lampy/oswietlenie-pojazdow-i-rowerow/samochody/przednie-lampy-samochodowe/ledriving-xenarc/index.jsp


Link do sklepu , troszkę taniej

http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

To są nowego typu xenony na stronie osram są opisane te lampy

poniżej link

http://www.osram.pl/media/resource/hires/616320/ledriving-xenarc---leaflet-gb.pdf

Jest tam adnotacja ze nie potrzeba samopoziomowania i spryskiwaczy

No additional outlay for extra parts

OSRAM helps customers save money: There’s no requirement to fit automatic leveling or a headlight cleaning system.

Poniżej link do strony na allegro gdzie jest także napisane że

DZIĘKI ZASTOSOWANIU LAMPY D8S NIE WYMAGA STOSOWANIA SYSTEMU POZIOMUJĄCEGO I SPRYSKIWACZY PONIEWAŻ ZARNIK NIE JEST 35W tylko 25W

http://allegro.pl/audi-a4-b7-zestaw-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html

http://www.osram.pl/osram_pl/produkty/lampy/oswietlenie-pojazdow-i-rowerow/samochody/przednie-lampy-samochodowe/ledriving-xenarc/index.jsp

Link do sklepu , troszkę taniej

http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html

Faktycznie po zgłębieniu tematu znalazłem taki artykuł http://m.onet.pl/moto,wy61p

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

przepisy ruchu drogowego wymagają samopoziomu i spryskiwaczy, gdyż jest określona siła światła powyżej której jest to wymagane w homologacji.

producenci aut zaczęli stosować "słabsze" palniki, które i tak są lepsze niż zwykłe halogeny.

problem w tym, że oczywiście MUSZĄ na tym zarobić i cena jest jaka jest.

Opublikowano

A orientuje się ktoś czy takie "żarówki" uda się wsadzić do zwykłej lampy w B6? I czy lampy pod takie "xenony" muszą mieć jakąś specjalną homologację?

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

A orientuje się ktoś czy takie "żarówki" uda się wsadzić do zwykłej lampy w B6? I czy lampy pod takie "xenony" muszą mieć jakąś specjalną homologację?

Pozdrawiam, Łukasz

Nie uda się i to nie jest żarówka tylko żarnik D8S

a84bcd7ffa0e136696722dfcea8dbcd4.jpg

Edytowane przez marcinch001

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.