Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. W tym: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14808-wymiana-hamulcow-przednich-na-312mm/page-3 temaciewyczytałem, że robiąc upgrade z 288 na 312 zaciski i klocki mogą zostać te same. Tylko nowa tarcza i jarzmo, a jak jest z 321mm ? Gdyby tak tarcza 321mm, jarzmo od 321mm, a klocki i zacisk od 288?

Zaciski (np. od S4) byłyby na później.

Opublikowano

Zacisk 288/312 nie pasuje do jarzma 320mm

Inny rozstaw mocowania zacisku do jarzma

Oznaczenie klocka 288/312mm - FDB1717

a do 320/345mm - FDB1629

Opublikowano

DEV czyli do 345 mógłbym wrzucić klocki z 320 ?

Opublikowano

To te same klocki

Opublikowano
  • Autor

Jarzmo i tarcza 345mm od eS'y a klocek, zacisk od np B7 320mm ? Podejdzie takie cuś ?

Edytowane przez Makale

Opublikowano

Jarzmo i tarcza 345mm od eS'y a klocek, zacisk od np B7 320mm ? Podejdzie takie cuś ?

Nie.Do alt chcesz 345mm? :decayed:

Opublikowano

Jarzmo i tarcza 345mm od eS'y a klocek, zacisk od np B7 320mm ? Podejdzie takie cuś ?

Nie.Do alt chcesz 345mm? :decayed:

Jak oleju braknie to musi szybko zahamować :grin:

Opublikowano

320mm wystarczy w zupełności. Auto jest lekkie

Tapnięte z SGS5

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

@UP

Ty przy 2.7 masz 320 i wystarcza ?

EDIT: Na razie problemu z olejem nie mam :] Te 300 gram na 2tys km to chyba nie dużo jak na ALT.

Edytowane przez Makale

Opublikowano

@UP

Ty przy 2.7 masz 320 i wystarcza ?

EDIT: Na razie problemu z olejem nie mam :] Te 300 gram na 2tys km to chyba nie dużo jak na ALT.

Ja mam 345mm bo trafiłem za śmieszne pieniądze zaciski od esy :wink: A 2.7 jeszcze stoi z boku na palecie ;)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie też się pytałem bo na ebay.de ostatnio widziałem w cenie 320mm 345 mm w super stanie i dlatego pytałem. A tak na szybko bo mi heble z przodu się kończą na 15" nawet 312mm nie wejdzie ? Felga ori 15" nie s-line.

Opublikowano

Nie wejdzie. A jaki to dobry pieniądz?

Opublikowano
  • Autor

80€ za wentylowane, nawiercane

E: A zestaw z przodu podejdzie potem na tył ? P.S Z przodu jest 288mm czy 280mm ? Muszę teraz pilnie tarcze z przodu zmienić i większość z tego co widzę to 280mm. Wydaje mi się, że mam 288 bo ledwo co w 15" wchodzi. Opłaca się brać jakieś nawiercane, żeby to potem na tyle wyglądało jakoś czy lepiej gładkie ?

Edytowane przez Makale

Opublikowano

Ale tarcze czy zaciski? Na przednich zaciskach po swapie możesz jedynie zupe gotować. Tył to zacisk trw całkiem inny pod pełną tarczę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Za tarcze. Na allegro 300 zł ori do frezowania, a tam w tej samej cenie jak nówki, nawiercane. Nie pamiętam tylko firmy.

Teraz nie mogę włożyć 320mm, bo fela 15" a tarcze mam zjechane już bardzo. Skoro przód nie przejdzie na tył, to na razie zmienie klocki i dam tarczę do wyfrezowania. Nie będę kupował nowych tylko na 3-4 m-c. Zimę przejeżdżę. Tarcza 288mm ori ile ma nowa grubości, bo nie wiem w ogóle czy tą moją można jeszcze zfrezować.

Edytowane przez Makale

Opublikowano

Tarcza 288mm ori ile ma nowa grubości, bo nie wiem w ogóle czy tą moją można jeszcze zfrezować.

Nowa ma 25 mm grubości

Minimalna grubość to 23 mm

Edytowane przez OLIVER

Opublikowano
  • Autor

@UP Dzięki, zwale koło i zobaczę czy jeszcze się do czegoś nadaje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.