Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift


SpierfolES

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, 

Gałka RS świetna :D

Ojjjj kierownica z TTRS by tu pasowała :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego ! 
Piękne auto, a modyfikacje jeszcze lepsze ! jest czego pozazdrościć.

Mam natomiast pytanie w jaki sposob zrobbiłes te nakladaki/napisy na zaciski hamulcowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2017 o 00:08, mikix130 napisał:

Witaj kolego ! 
Piękne auto, a modyfikacje jeszcze lepsze ! jest czego pozazdrościć.

Mam natomiast pytanie w jaki sposob zrobbiłes te nakladaki/napisy na zaciski hamulcowe ?

W dniu 11.11.2017 o 18:28, black4 napisał:

 

Napisy to nie problem normalnie z foli i trzyma. Nic sie nie dzieje uważam to za lepszy pomysł niz s4 blaszka lepiej wygląda :-) a mody sie szykuja takie ze szczeny poopadaja. finalnie 500 kuca plus pełne pakiety. To co z tym zrobie to krowa na wypasie wymięka xD cena finalna z zakupem auta i częściami przez okres 7 lat wyniesie w granicach 180 200 koła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SpierfolES napisał:

Napisy to nie problem normalnie z foli i trzyma. Nic sie nie dzieje uważam to za lepszy pomysł niz s4 blaszka lepiej wygląda :-) a mody sie szykuja takie ze szczeny poopadaja. finalnie 500 kuca plus pełne pakiety. To co z tym zrobie to krowa na wypasie wymięka xD cena finalna z zakupem auta i częściami przez okres 7 lat wyniesie w granicach 180 200 koła 

500 KONI Z 2.0?? CHYBA TROSZKE PONIOSŁO :P i powiec jeszcze ze multi zostaje :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek oczywiście ze q dolozone skrzynia stronick oraz silnik 3.0 tfsi chyba moze rs4 lub rs5 wolnossak zobaczy się. Ale najpierw wszystkie inne pierdoly xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SpierfolES napisał:

Piotrek oczywiście ze q dolozone skrzynia stronick oraz silnik 3.0 tfsi chyba moze rs4 lub rs5 wolnossak zobaczy się. Ale najpierw wszystkie inne pierdoly xD

Aha no chyba że tak oby się udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec po długiej przerwie i dachowaniu auta wraz z dwoma czołówkami z tirami w roli glownej powracam 2k18 xD 

Plany 

Fele Vemanny R20 pomalowane w meksykańska czerwień mmmmm 

Oponki matador 255 35 r20 

Usuwanie rys odpryskow metoda SSR 

Zabezpieczenie powłoki ceramika 

Podmalowanie progów zalozenie poliftowych ochraniaczy na błotnik

Przekladka zderzaka Rieger na lato

Kierownica liftowa lub z najnowszych modeli typu B9 

Klamki rs 

Oswietlenie wnetrza rgb neon boczki 

Progi podswietlane od s4 b9 kupione 

Dywaniki z logiem lub obwódką 

Auto rs4 B8 miniatura na kokpit do przyklejenia 

Wymiana przepalonych ledow dolozenie led w sloneczniki 

Kanera HBA krótkie długie 

Dołożenie tuby wzmaka i tweterow

Zalozenie tablic w stylu amerykańskim wzor califirnia z palmami 

Wsztstko czeka za miesiąc grube efekty będzie tłusto  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... dzięki że jesteś, jak  przeczytałem Twój wątek to od razu poprawił mi się humor.  W pierwszej chwili chciałem zapytać czy myślałeś o ZD ale ...... dzięki takim ludziom jak Ty o wiele łatwiej się żyje, więc trzymam kciuki za kolejne absurdalne mody :ok2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Racestar napisał:

....... dzięki że jesteś, jak  przeczytałem Twój wątek to od razu poprawił mi się humor.  W pierwszej chwili chciałem zapytać czy myślałeś o ZD ale ...... dzięki takim ludziom jak Ty o wiele łatwiej się żyje, więc trzymam kciuki za kolejne absurdalne mody :ok2: 

Czy myślałem o ZD o co chodzi ???  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System naprawy ssr biale kropki widoczne to czesciowe widoczne dziurki po naprawie ssr widoczna pasta jutro umyje i powinny zniknąć lub nałoży sie jeszcze raz ssr i spróbuję zobaczyć czy dziurki bardziej zostaly zaprawione pod stan lakieru w sumie jestem zadowolony. Bo strasznie maska była wypiaskowana a teraz jest to pozakrywane lub z grubsza usunięte. Wspolczul bym temu co miałby robic korekte tej maski poprzez zaprawki według technologi by zwątpił chyba xD lecimy dalej z tematem received_588599081499526.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sporo pomysłów na stylizację ale dzięki Tobie nie musiałem nic kombinować bo praktycznie większość wizualizowałeś, ....  brakuje mi tylko w twoim aucie V8 jako tej przysłowiowej wisienki na torcie :) raz jeszcze gratuluję odwagi i życzę oprócz $ i czasu. wytrwałości ...... dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak maska wygląda po umyciu, czy bardzo dużo zostało odprysków i jak z trwałością czy po jednym myciu się nie wypłukuję i podeślij ewentualnie link do oferty gdzie kupowałeś, bo moja maska też słabo wygląda i zastanawiam się nad lakierowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zabiello napisał:

Daj znać jak maska wygląda po umyciu, czy bardzo dużo zostało odprysków i jak z trwałością czy po jednym myciu się nie wypłukuję i podeślij ewentualnie link do oferty gdzie kupowałeś, bo moja maska też słabo wygląda i zastanawiam się nad lakierowaniem.

Trzeba sie umówić na wizytę sam tego nie zrobisz potrzebne szkolenie i zakup walizkinz aktywatorem pastami lakierami koszt 6 kola takze do firmy detalingowej poszukać kogos kto świadczy takie usługi maska wygląda duzo duzo lepiej w przyszłym tygodniu jade jeszcze raz nałoży mi i się pobawi zobacze co jeszcze zniknie. Przygotowywuje go pod polerke i ceramike także zobaczę te wszystkie niedociągnięcia po ceramice ile zostało a jak dużo udalo sie wyeliminowac. Myślę że końcowy efekt będzie zadowalajacy. Tym bardziej ze nie chce malowac elementów tylko zderzak tyl przód bo to sie zmienia. Fajny system ssr naprawdę idzie tym duzo podciągnąć można sue tym bawić w sposób korekty dobrze uxupelnisz lakierem poszlifujesz i na koniec aktywator pasta i zniknie tylko duzo zabawy zeby az taki efek uzyskać ale da się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy mi go przypalil podczas naprawiania i czy nie będzie do malowania :-( wszystkie elementy mają oryginalny lakier prócz zderzaków nie chciał bym tego malowac 

received_591686094524158.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieramy felunek i oponki także na weekend autko bedzie przygotowane wuzualnie juz pod polerke i nakładanie ceramiki będzie sztosik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko tylko na tyl dystans z 8 mm muszę dac chyba ze bym rolował nadkola to by bylo si co o tym myślicie przód wszedl tylko kapsla nie wloze bo mi wystaje śruba od polosku 3 mm brakuje a tyl wystaje z 1cm na dystansie 15 mm a do zacisku 9mm 

received_593808880978546.jpeg

received_593809507645150.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...