Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Panowie niedomaga mi pompa paliwa. Czasy wtrysków są dość spore, ale na razie żadnych problemów z odpalaniem czy kreceniem pod odcinkę nie mam. W sumie ten element mnie oddziela od softu. W ASO takie coś kosztuje prawie 900zl siemens VDO. Macie jakieś inne opcje?? Planuję pojeździć jeszcze autem, więc chciałem wsadzić dobry sprzet. Jeśli ktoś wymieniał pompe w bex quattro to proszę o podrzucenie jakiś linków i propozycji.

Edytowane przez stachu86

Opublikowano

Ja wymieniałem pompę w 1.8t quattro BFB jakieś 3 miesiące temu. Zdecydowałem się na jakiś tani zamiennik, który kosztował chyba 115zł.

Do ok. 1000km ta nowa pompa była bardzo głośna, ale potem chyba się dotarła, bo teraz jest już wszystko ok.

Według mnie nie ma sensu pakować się w ory pompy. Nie kalkuluje się to, bo ich ceny są ogromne w stosunku do zamienników, a różnice nie zauważalne...

Opublikowano
  • Autor

Ceny ori zabijają niestety. Myślałem również nad walbro 255 bo co niektórzy wsadzają. Ale nie mogę sie dogrzebać pełnego opisu z rezania. Poza tym skoro walbro 255 daje 6,5bar to jeśli na regulatorze jest 4bar to w jakim punkcie pracy ustawi się pompa?? i czy ten punkt jest bezpieczny...

Opublikowano

Niestety nic nie wiem na ten temat.

Opublikowano

mam walbro i zapitala

Opublikowano
  • Autor

ok ale czy dużo jest rezania przy walbro? masz wewnetrzna czy zewnetrzna??

Opublikowano

wewnętrzna ,czas pracy ok.2 godziny,dół kosza trzeba wycinać bo sitka inne

Opublikowano

Panowie a po czym poznać oznaki końca pompki paliwa? U was też jest tak że po załączeniu zapłonu pompka przez jakieś 2 sekundy głośno pracuje? Potem jej nie słychać

Opublikowano

Tak słychać ją.

Opublikowano

Czyli nie przejmować się tym?

Opublikowano

Witam. Panowie mam problem z pompa w 1.8t BFB czy ona jest rozbieralna zeby wymienic sam wklad? Nowa VDO SIEMENS kosztuje przeszlo 1000 zl wiec nie bardzo mi sie widzi taki wydatek. Ta obecna juz głośno halasuje..

Nikt nie pomoże???

Opublikowano

Dziękuje Ci bardzo. Powiedz mi jeśli wiesz, ta pompa napewno będzie pasowała do mojego auta?

Opublikowano

Koledzy mam problem ze swoją pompą w BFB, podczas odpalania słychać głośne buczenie. Czy taka pompa podejdzie w miejsce oryginału? http://allegro.pl/show_item.php?item=5596800125 Czy musi być na 4bary tak jak np ta: http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-a2-a3-tt-vw-bora-golf-iv-passat-i5653201984.html

Dużo roboty jest z rozbieraniem tapicerki w sedanie bez Q?

Opublikowano

Koledzy mam problem ze swoją pompą w BFB, podczas odpalania słychać głośne buczenie. Czy taka pompa podejdzie w miejsce oryginału? http://allegro.pl/show_item.php?item=5596800125 Czy musi być na 4bary tak jak np ta: http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-a2-a3-tt-vw-bora-golf-iv-passat-i5653201984.html

Dużo roboty jest z rozbieraniem tapicerki w sedanie bez Q?

4 bary.

W sedanie chyba masz pompę pod siedzeniami.. ja w avancie musiałem cały bagażnik rozbierać.

Opublikowano

pompa ma większe ciśnienie robocze jak 4bary bo ma około 6-6,5bara,regulator jest 4 bary a co do tej pompy z aukcji to 85l/h to kibel jakiś.

Opublikowano

To jaką byście polecili do BFB? Zastanawiam się też czy nie kupić całej używanej za 200zł ale to też nie wiadomo w jakim jest stanie i ile pochodzi... Z tego co się dzisiaj zoorientowałem to pod wykładziną z prawej strony w bagażniku jest dekielek przykręcony bodajrze na 4 śruby i widać że pod niego wchodzi jakaś wiązka więc pewnie tam jest pompa.

Opublikowano

z zamiennikiem jak i ori używką to różnie bywa,wolałbym ori używkę

zapytaj tego człowieka od ciebie z okolic http://a4-klub.pl/index.php?/user/32686-rafal1988lodz/

może ma

  • 4 lata później...
Opublikowano

Witam czy posiada ktoś króciec z zapinka od wkładu pompy po wymianie na zamiennik może komuś został pilnie potrzebuję. 

Opublikowano
W dniu 1.09.2020 o 15:47, _Michał_ napisał:

Witam czy posiada ktoś króciec z zapinka od wkładu pompy po wymianie na zamiennik może komuś został pilnie potrzebuję. 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - SZYBKOZŁĄCZE SZYBKOZŁĄCZKA PRZEWODU PALIWOWEGO (9335935057). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

nie o ten Ci chodzi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.