Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niestabilne auto


pablo15005

Rekomendowane odpowiedzi

efekt pływajacego tylu krecac kierownica prawo lewo nadal pozostal, co dalej ? :facepalm: ostatnio zmienione drazki, koncowki, zbieznosc zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem zaloze chyba poliuretan ... tylko nie wiem ktory wybrac 80ShA lub 90ShA?? teraz jak duzo pada jadac po osmolonej szosie czuc jak kolo z tylu traci przyczepnosc... amortyzatory odpadaja na 100%, musze zobaczyc jak te tuleje sie maja... chociaz ze byly wymieniane niecaly rok temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś szerokość opony 215.

1. Jaki profil ?

2. Jaki rozmiar felgi ?

3. Jaka szerokość felgi ?

Próbowałeś podnieść tylnie koła na lewarku i sprawdzałeś luz na łożyskach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duży madz z tyłu negatyw? Warto na to zwrócić uwagę no nikt o tym nie wspomniał. Poza tym auto zawsze prowadzi się tyłem. Trzeba z nim zrobić porządek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej firmy opony? Opony tez maja duze znaczenie, jak kupilem ostatnio jakies nowe opony GOODRIDE za 380zl (2 szt) to po ich zalozeniu, na mokrym sie nie da jezdzic. Podczas skretu auto bylo masakrycznie nie stabilne... i sprzedalem to w ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oponach zima lato to samo... ewidentnie cos na rzeczy w aucie jest a zmienione praktycznie wszystko... zobacze jak tuleje wygladaja...

Tuleje zmieniane niecaly rok temu podobno ori LMO, wkładam breszke, ruszam belka pracuje góra dół dość sporo, guma jak do żucia :facepalm:

Zalozone tuleje belki poliuretanowe. Jakis czas bylo fajnie ale defekt znowu jest odczuwalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oponach zima lato to samo... ewidentnie cos na rzeczy w aucie jest a zmienione praktycznie wszystko... zobacze jak tuleje wygladaja...

Tuleje zmieniane niecaly rok temu podobno ori LMO, wkładam breszke, ruszam belka pracuje góra dół dość sporo, guma jak do żucia :facepalm:

Zalozone tuleje belki poliuretanowe. Jakis czas bylo fajnie ale defekt znowu jest odczuwalny...

Jak u ciebie ze zbieznoscia na tyle. Mam ten sam problem tuleje zmieniane prawie niecaly rok temu i juz wywalone. Amory w marcu i tyl plywa. U mnie jeszcze jest cos ze zbieznoscia bo prawe kolo z tylu mam +6 i zjada opone. W sob wrzucam auto na podnosnik i mierze cala belke zobaczymy co z tego wyjdzie...

P.s. gdzie kupowales tuleje poliuretanowe i ile dales?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belke zmienialem bo poprzednia byla deczko krzywa ale opon nie cielo... u mnie tez z pol roku tuleje lema powiedzialy papa... 140zl 2szt poli, jedni chwala drudzy nie. Bardziej odczuwasz wszystko na szosie ale dla mnie jest spoko na poli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belke zmienialem bo poprzednia byla deczko krzywa ale opon nie cielo... u mnie tez z pol roku tuleje lema powiedzialy papa... 140zl 2szt poli, jedni chwala drudzy nie. Bardziej odczuwasz wszystko na szosie ale dla mnie jest spoko na poli...

Lubie jak auto prowadzi się stabilnie. To że będzie sztywniej i pewnie twardsze to mi nie przeszkadza bo i tak na wiosnę wpada gwint no ale muszę ogarnąć ten tył bo oponki nowe i szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiona belka na mocowaniach. Prawe kolo bylo bardziej schowane lewe wysuniete. Przestawione o pare mm i jest wporzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...