Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Filmik fajny aczkolwiek wydaje mi sie ze dźwięk wydechu był cały czas z zewnątrz samochodu.. Ciekawe tez jakie dźwięki docierają jadąc w środku.. :P

Założę letnie kapcie to nagram w końcu to 0-200 z GoPro w środku ;)

Proszę o głosy na moją fotkę :D

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353854-luty-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/

Oryginalne felgi nie będą mi już potrzebne więc jakby ktoś chciał to polecam (myślę że to jedyne felgi z tego modelu z tak niskim przebiegiem ;) )

http://olx.pl/oferta/oryginalne-felgi-audi-s-line-18-a4-a4-a6-5x112-CID5-IDeMBuj.html

Edytowane przez artech

Opublikowano

Oki, czekam z niecierpliwoscią.. Swoją droga ostatnio trochę bawiliśmy sie z racelogic i do setki wychodziło mi w przedziale 5.2-5.5 na prostej drodze :o

Opublikowano

Przepiękne auto. zazdraszczam, wprawdzie wolę wersję chrom, ale ta też jest piekna.

Opublikowano
  • Autor

Przymiarka kół na lato, jak myślicie które zostawić?

POLISH 8,5x19" (z opona 235/35 R19)

b94ki6ut.jpg

czy Z-Performance ZP6.1 9,5x19" (z opona 255/30 R19)?

z86agpuh.jpg

Bo mi się wydaje że jakoś "łyso" na tych z prawej wygląda...

iqw98pnm.jpg

Opublikowano

Wszystko kwestia gustu ;-)

Opublikowano

Te co są na drugim zdjęciu na tyle ;) normalnie Baja:D

Tylko oczywiście fura w dół

Opublikowano
  • Autor

Te co są na drugim zdjęciu na tyle ;) normalnie Baja:D

Tylko oczywiście fura w dół

No właśnie na POLISHach tak wysokość nie razi. Gwint w planie więc w dół pójdzie.

Te drugie z tyłu ładnie...ale z boku...qrcze sam nie wiem...do Golfa może i tak ale jakby S4 za "ciężkie" sylwetką do nich

Opublikowano

No tył 100% :D


Albo nie, zostaw sobie te co są z przodu a te co na tyle sprzedaj mi :D

Opublikowano
  • Autor

No tył 100% :D

Albo nie, zostaw sobie te co są z przodu a te co na tyle sprzedaj mi :D

Nie ma problemu, caly komplet tez sie znajdzie ;)

A odnosnie obnizenia auta to troche sie obawiam ze jesli zostawie 255/30 R19 to zacznie ocierac...

Opublikowano

jedne i drugie nic a nic do tego auta nie pasują

Taką furę to koło powinno jeszcze wzbogacić a tym przypadku jest wręcz odwrotnie

Opublikowano
  • Autor

jedne i drugie nic a nic do tego auta nie pasują

Taką furę to koło powinno jeszcze wzbogacić a tym przypadku jest wręcz odwrotnie

POLISH na zywo znacznie lepiej-ciekawiej sie prezentuje niz na tych zdjeciach...na zime tez ich nie chcialem ale po przymiarce zostaly. Te felgi maja fajna "geometrie" z boku, jest i concave i rant wiec jak auto stoi to naprawde dobrze to wyglada. Ale oczywiscie kazdy ma inny gust i dobiera pod siebie, tylko ze zadna wizualizacja nie pokaze tego co widac w realu na samochodzie.
Opublikowano

Oba wzory ładne, ale te tylne to kosa :decayed: Ala jak sam mówisz o gustach się nie dyskutuje, Twoja decyzja.

Opublikowano

Fura Twoja więc i Tb ma się podobac,więc kieruj sie swoim zdaniem ;)
Ale poszukaj też innych felg bo jest ich od groma a te dwa wzory trochu giną też ;)Do takiej s4 musi byc Łał! ;D

Opublikowano

Fura Twoja więc i Tb ma się podobac,więc kieruj sie swoim zdaniem ;)

Ale poszukaj też innych felg bo jest ich od groma a te dwa wzory trochu giną też ;)Do takiej s4 musi byc Łał! ;D

Jestem za.

Artech te 2 wzory sa po prostu „fajne” ;) poszukaj czegoś ciekawszego ;) oczywiscie Twój wybór :)

Opublikowano
  • Autor

Prawde mowiac to czekam na felgi Z-Performance ZP2.1 w rozmiarze 19" bo na razie robia tylko 20tki

4ae2dbadb1709d9d6425bdc356ce7b46.jpg

1d3cd33dd1dda86561d2fdde4d4a54cd.jpg

Edytowane przez artech

Opublikowano

Jest kozak fela ;)

Opublikowano
  • Autor

Jest kozak fela ;)

Hmm, to moze jednak 20"...
Opublikowano

Do b6 20'' bedzie za duże zwłaszcza przy tym wzorze.. 18/19 idealnie by pasowały ;)

Kolego, chyba sie nie doczekam tych pomiarów :P

Edytowane przez Binek1.8T

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku oficjalnie otwarty!

Test akustyki jako update w #1 ;)

Opublikowano

Powitać :hi:

Takie pytanko, czy przypadkiem nie mijaliśmy się na wysokości starego młyna w Oliwie jakoś w zeszłym tygodniu?

Sądzę, że to Ty byłeś....drugiej takiej S4 nie uświadczysz w 3City :wink:

A "strzał" z wydechów dał mi kopa na cały dzień..........pięknie ryczy, jakbym miał wściekłego lwa na tylnej kanapie.

Coś pięknego, z resztą całe auto kładzie na kolana.....miło się ogląda takie auta na ulicy.

Pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.