Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać :hi:

Takie pytanko, czy przypadkiem nie mijaliśmy się na wysokości starego młyna w Oliwie jakoś w zeszłym tygodniu?

Sądzę, że to Ty byłeś....drugiej takiej S4 nie uświadczysz w 3City :wink:

A "strzał" z wydechów dał mi kopa na cały dzień..........pięknie ryczy, jakbym miał wściekłego lwa na tylnej kanapie.

Coś pięknego, z resztą całe auto kładzie na kolana.....miło się ogląda takie auta na ulicy.

Pozdrawiam :hi:

Dokladnie to bylem ja :D

Twoja tez ladna, mignela mi a w lusterku zwrocilem uwage na tylny dyfuzor to sie przywitalem wydechem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Takie pytanko, czy przypadkiem nie mijaliśmy się na wysokości starego młyna w Oliwie jakoś w zeszłym tygodniu?

Sądzę, że to Ty byłeś....drugiej takiej S4 nie uświadczysz w 3City :wink:

A "strzał" z wydechów dał mi kopa na cały dzień..........pięknie ryczy, jakbym miał wściekłego lwa na tylnej kanapie.

Coś pięknego, z resztą całe auto kładzie na kolana.....miło się ogląda takie auta na ulicy.

Pozdrawiam :hi:

Dokladnie to bylem ja :D

Twoja tez ladna, mignela mi a w lusterku zwrocilem uwage na tylny dyfuzor to sie przywitalem wydechem ;)

Prawie przez szybę wypadłem....piekielnie brzmi :D

Do zobaczenia być może na drodze....... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna czarnula ! Ja bym pewnie wrzucił Z-Performance ZP6. Jakoś bardziej mi się widzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaly Polishe. Te felgi na zywo o wiele lepiej wygladaja niz na zdjeciach, maja calkiem spory concave jak na 8,5" do tego plaski rant i ogolnie kolo z opona wyglada na znacznie szersze niz tylko 235. W glowie siedzi mi juz kolejny projekt, wiec chyba finansowanie S4 na tym co jest zakoncze.

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaly Polishe. Te felgi na zywo o wiele lepiej wygladaja niz na zdjeciach, maja calkiem spory concave jak na 8,5" do tego plaski rant i ogolnie kolo z opona wyglada na znacznie szersze niz tylko 235. W glowie siedzi mi juz kolejny projekt, wiec chyba finansowanie S4 na tym co jest zakoncze.

Artur, piszac o kolejnym projekcie masz na mysli inny samochod i z nim zwiazane plany?

Eske bedziesz chcial sprzedac?

Mozesz dac odp na pw. Jak sie odezwiesz , powiem blizej dlaczego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy projekt...Audi RSQ5 :D

Na razie S4 zostaje, jak bedzie na sprzedaz dam znac, moze ktos sie skusi ;)

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy projekt...Audi RSQ5 :D

Na razie S4 zostaje, jak bedzie na sprzedaz dam znac, moze ktos sie skusi ;)

Grubo..:) a dopiero co pisałeś ze na długo nie masz zamiaru zmieniać auta..:P

Tłumik Twój by mnie interesował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniac nie chce, ale potrzebuje daily a S4 sie nie nadaje, przekroczylem juz 50tys.km. a nie chce nabijac kilometrow. S4 zostaje jako weekendowe auto bo dzwieku V8 w nowym aucie niestety nie bede mial. Naciesze sie nim jeszcze i dalej sie zobaczy.

Na wydech podeslac oferte? ;)

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie czy mając nówkę SQ5 będzie Ci sie chciało jednak wciąć S4..:)

Jesli mowa o twoim używanym, możesz podesłać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, jak pisalismy na pw. Namiary na ciebie dalem innemu chlopakowi z okolic człuchowa,ktory tez szuka eski :) , takze bedzie miec niedaleko do ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie czy mając nówkę SQ5 będzie Ci sie chciało jednak wciąć S4.. :)

Nówka to to nie będzie, szukam w miare świeżej Q5 3.0tfsi, bo w Europie SQ5 to tylko w dieslu, a auta z USA nie chcę

Po małych modach powinno wyjść 430-450KM, gdzieś w okolicach seryjnej RS5, więc idę w kierunku RSQ5 :)

Do tego jakieś koła 21-22", gwint lub airrex, wydech i trochę bajerów z zewnątrz i jako daily będzie spoko, ale...gulgotu V8 nie będzie więc pewnie chętnie co jakiś czas zrobię rundkę S4ką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej może s3/4/5 + program? ;) wszystkie maja 3.0TFSI 333km seryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 ma 2.0tfsi, A5 Sportback mialem, S4/S5 to prawie to samo, troche ciasne dla calej rodziny. Zreszta Q5 ma wieksza mozliwosc zmiany "oblicza", zglebiona wyglada super a po podniesieniu nie straszne nawet lesne drozki wiec to taki rodzinny sleeper do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Auto oficjalnie na sprzedaż. Cena wywoławcza 55 tys PLN.

Jak nowy właściciel podpisze cyrograf że będzie o auto dbał, nie zagazuje go i będzie jeździł na zloty to z ceną się dogadamy ;)

Więcej na priv.

Pozdro

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, czy ramki szyb przemalowywales z czromow na jakis czarny polysk, czy mi sie tylko tak wydaje? Jezeli tak to prosilbym o jakies lepsze zdjecia z blizsza, zeby je bylo fajnie dokladnie widac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, czy ramki szyb przemalowywales z czromow na jakis czarny polysk, czy mi sie tylko tak wydaje? Jezeli tak to prosilbym o jakies lepsze zdjecia z blizsza, zeby je bylo fajnie dokladnie widac. :)

Wszystkie chromy są oklejone czarną folią, fotki podeślę później na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze dopiero teraz sprzedajesz. Chciał bys może wydech sprzedać osobno?

To auto bez tego wydechu jest bez sensu ;) Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...