Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy


kretcik

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam kłopot - silnik zgasł mi w czasie jazdy

sprawdzałem pasek rozrządu jest na miejscu więc to nie to

VAG 311.2 n - brak błędów na silniku

co to może być ??

zjechałem na luzie na pobocze i koniec - teraz silnik jest już prawie zimny i nadal nie odpala

Może to immo ?? - nie mogę się połączyć słynny komunikat bite 17 ...

a może filtr paliwa się zapchał ??

czy mogę prosić o jakieś rady

co ewentualnie vagować ?

robiłem test auto - 0 błędów

już nie mam pojęcia na co patrzeć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna rzecz - wydaje mi sie że zanim się wszystko stało to tak jakby na moment silnik stracił ciąg na sekunde potem leciał już normalnie - po chwili zaczołem zwalniać - a po około może nie wiem 30 sekundach już stracił moc - jak wcisnołem sprzęgło to zdechł zupełnie.

może mi siętylko to wszystko już wydaje ale pisze bo może to być ważne - czy mógł przeskoczyć pasek rozrządu ?? :mysli:

jeśli tak to jakie mogą być konsekwencje?? pasek na bank jest cały bo sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć przewód od wtrysku i weź na rozrusznik jak podaje paliwo to jedno z głowy wiadomo że układ paliwowy ok potem zdejmij osłony rozrządu i sprawdź jego ustawienie to trzeba zobaczyć na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręciłem korek na dole przy filterku - usłyszałem uchodzące powietrze - zakręciłem - przekręciłem silnikiem - nic - ponownie odkręciłem korek i znowu usłyszałem powietrze -

jutro kupuje nowy filtr paliwa i zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale po zalaniu 10 litrów przejechałem jakieś 45 kilometrów więc gnojówka powinna być

dzisiaj jak poszedłem to po przekręceniu zapłonu nie słyszę pompki paliwa - tylko że nie wiem czy wcześniej było ją słychać bo nie bardzo zwracałem na to uwagę[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 07:11_________________________________________________teraz tak sobie myślę czy pompa paliwa czy też może pompa wtryskowa nie padła i znowu pytanie czy jak padnie :

pompa paliwa - to czy są jakieś błey na vag

pompa wtryskowa - czy są błedy jak padnie

jak wrócę do domu to dalej powalcze z autkiem a teraz mogętylko snuć domysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nie ma pompy paliwa w zbiorniku dlatego na pewno jej nie słyszałeś i słyszał nie będziesz :> Masz tylko pompe wtryskową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem właśnie to stwierdziłem dzisiaj po braku bezpiecznika nr 28

autko stoi u doktora

gnojówka w baku jest - wymieniony filtr i niestety nadal nie pali - ale dzisiaj już więcej nie robiliśmy u doktora też zero błędów na kompie - rozrząd ok - prawdopodobnie gnojówka z BP była do bani - auto w karju zrobiło 200 kilometrów niestety niemiecka gnojówka sięskończyła - na niej auto aż rwało się do pracy a na naszej d*pa - jutro zlewamy wszystko i gnojówka z shela przychodzi - powinno pomódz - do tego coś na przeczyszczenie i mam nadzieje że bęzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...