Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw głośnowiący


Makale

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Jestem pewny, że tam coś było, tylko "mechanicy" jak ściągali tunel środkowy to musieli coś zj***ć...


Mam też błąd w "Lenksaulenmodul": 01303 - Telephone Transceiver (R36) 49-00 No Communications


Da ktoś radę zobaczyć gdzie i jak idzie wiązka od tego uchwytu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozumiem, że fabryczny moduł BT działa tylko z RNS-E i kierownicą multi z B7 tak ?

Ja mam BNS-a 4,2 DX bodajże czy jakoś tak to się zwie ( zwykła mała nawigacja w zegarach) i kierownicę multi w B7 i fabryczny moduł BT i działa elegancko - łączę się z każdym telefonem po BT i mam wejście z pozycji Fis poprzez obsługę za pomocą kierownicy multi do książki telefonicznej i mogę wybierać, przeglądać i dzwonić z telefonu bez konieczności go wyciągania z kieszeni..... poza tym zauważyłem że silnik i zapłon jak i radio może być wyłączone (jedynie kluczyk musi być włożony) to BT cały czas ma połączenie z telefonem i mogę gadać przez zestaw głośnomówiący...

Edytowane przez robertsobol1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś z tym uchwytem ? Gniazdka tam nie mam ;< Za to mam to gniazdko pod podłokietnikiem. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moje auto to A4 z 2002r. Na wyposażeniu jest radio RNS-D i telefon Nokia RTE na kablu. Chciałbym jednak mieć w aucie zestaw głośnomówiący bluetooth i zacząłem się zastanawiać nad przerobieniem istniejącej instalacji. Skoro w samochodzie jest już telefon z pełną instalacją mikrofonem i sterowaniem z kierownicy, to czy jest możliwe podłączenie samego oryginalnego modułu bluetooth żeby cały zestaw działał czy potrzebna będzie pełna nowa instalacja? A może da się to przerobić w inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie teraz i telefon na kablu nokii i BT. Problem będziesz miał z mikrofonem, mikrofon w noki idzie przez jakiś moduł i podpięcie przy kostkach w radiu nie daje rezultatu ja musiałem kabel od blutka pociągnąć do lampki bezpośrednio do mic. . Z czasem wywalę nokię. Ale odpowiadając na twoje pytanie, kupujesz moduł, kabelek, podłączasz i masz BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czyli jednak da się choć trochę użyć istniejącą już instalację. Przeszukałem trochę internet i moduły bluetooth nie są jakoś bardzo tanie, czy nie lepiej kupić po prosu jakiś zestaw głośnomówiący np nokii lub parrota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z tym telefonem u mnie ? Uchwyt jest, a gniazdka nie ma. Gniazdko za to mam pod podłokietnikiem. Jak podłączyłem tam telefon z VW Phaetona 2005r. to zero reakcji. Nawet telefon się nie włączył. Jak powinna iść instalacja od ori telefonu tego co jest uchwyt przy tunelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...