Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zestaw głośnowiący

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poczekaj do jutra kukne u siebie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok. Jestem pewny, że tam coś było, tylko "mechanicy" jak ściągali tunel środkowy to musieli coś zj***ć...


Mam też błąd w "Lenksaulenmodul": 01303 - Telephone Transceiver (R36) 49-00 No Communications


Da ktoś radę zobaczyć gdzie i jak idzie wiązka od tego uchwytu ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bo rozumiem, że fabryczny moduł BT działa tylko z RNS-E i kierownicą multi z B7 tak ?

Ja mam BNS-a 4,2 DX bodajże czy jakoś tak to się zwie ( zwykła mała nawigacja w zegarach) i kierownicę multi w B7 i fabryczny moduł BT i działa elegancko - łączę się z każdym telefonem po BT i mam wejście z pozycji Fis poprzez obsługę za pomocą kierownicy multi do książki telefonicznej i mogę wybierać, przeglądać i dzwonić z telefonu bez konieczności go wyciągania z kieszeni..... poza tym zauważyłem że silnik i zapłon jak i radio może być wyłączone (jedynie kluczyk musi być włożony) to BT cały czas ma połączenie z telefonem i mogę gadać przez zestaw głośnomówiący...

Edytowane przez robertsobol1983

Opublikowano
  • Autor

A ktoś coś z tym uchwytem ? Gniazdka tam nie mam ;< Za to mam to gniazdko pod podłokietnikiem. Jakieś pomysły ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć

Moje auto to A4 z 2002r. Na wyposażeniu jest radio RNS-D i telefon Nokia RTE na kablu. Chciałbym jednak mieć w aucie zestaw głośnomówiący bluetooth i zacząłem się zastanawiać nad przerobieniem istniejącej instalacji. Skoro w samochodzie jest już telefon z pełną instalacją mikrofonem i sterowaniem z kierownicy, to czy jest możliwe podłączenie samego oryginalnego modułu bluetooth żeby cały zestaw działał czy potrzebna będzie pełna nowa instalacja? A może da się to przerobić w inny sposób?

Opublikowano

W warsztacie masz instrukcję do montażu BT.

Opublikowano

Ja mam u siebie teraz i telefon na kablu nokii i BT. Problem będziesz miał z mikrofonem, mikrofon w noki idzie przez jakiś moduł i podpięcie przy kostkach w radiu nie daje rezultatu ja musiałem kabel od blutka pociągnąć do lampki bezpośrednio do mic. . Z czasem wywalę nokię. Ale odpowiadając na twoje pytanie, kupujesz moduł, kabelek, podłączasz i masz BT

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź. Czyli jednak da się choć trochę użyć istniejącą już instalację. Przeszukałem trochę internet i moduły bluetooth nie są jakoś bardzo tanie, czy nie lepiej kupić po prosu jakiś zestaw głośnomówiący np nokii lub parrota?

Opublikowano
  • Autor

Pomoże ktoś z tym telefonem u mnie ? Uchwyt jest, a gniazdka nie ma. Gniazdko za to mam pod podłokietnikiem. Jak podłączyłem tam telefon z VW Phaetona 2005r. to zero reakcji. Nawet telefon się nie włączył. Jak powinna iść instalacja od ori telefonu tego co jest uchwyt przy tunelu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.