Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Takie o - 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od ponad pół roku jestem posiadaczem B5-tki 1995r 1.8T doładowaną LPG. Kupiłem ja w dość okazyjnych pieniądzach, wiec nie spodziewałem się cudów:D
Wyposażenie:

  • 4 elektryczne szyby
  • elektryczne lusterka
  • zegary z pełnym FIS'em

5bbxrlbh.jpg

sk7aixl2.jpg

Na początek wymienione zostały filtry auto dostało nowy olej i płyn chłodniczy:)
Później przyszedl czas na uszczelkę pod klawiaturą nowe świece i przewody.

miwytnhn.jpg

Między czasie wyczyscilem końcówki wydechu

ffplopdw.jpg

s9tm4hdg.jpg

Na lato auto wyposażyłem w felgi 18-stki z nowymi oponami oraz lampy poliftowe:)
Na dzien dzisiejszy autkko wygląda tak :

luqwgizo.jpg

nvwxd9kx.jpg

Co do planów to przed zimą to - komplet nowych wachaczy+gwint, pozniej pewnie będzie mały remont silnika rozrząd itp.
W głowie co chwile rodzi się coś nowego także autko powoli bedzie dążyło do mojego ideału :D

Opublikowano

Proponuje spojler out, dokładki w kolor i korek pod klapkę.

Ogólnie całkiem ładnie :P

Opublikowano

Proponuje spojler out, dokładki w kolor i korek pod klapkę.

Ogólnie całkiem ładnie :P

i lusterka w kolor i najlepiej pasażera od anglika zamienić ;)

Opublikowano

Spoiler można zastąpić delikatną lotką - taki lip jak w M3 :D Dokładki zawsze możesz zespolić ze zderzakiem i dodać progi S4 :D

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chłopaki za razdy powoli bede sie zabierał za nastepne mody takze na pewno wasze pomysly wejda w zycie :D

Opublikowano

4 szyby w prądzie naprawdę rzadkość w B5... :hi: świetny silnik, w połączeniu z LPG masz dynamiczny i ekonomiczny samochód :) same lampy od polifta od razu ją odmłodziły :thumbup1: Może się nie znam, ale ten spojler wcale źle nie wygląda... :)

Opublikowano
  • Autor

Lampy poliftowe od razu zmienily wyglad auta na plus:) A jesli chodzi o spojler to moz zdjecie jest tak zrobione ze tak sterczy ale na zywo jest bardzo niski i wedlug mnie nadaje on jednak jakiegos uroku. Nastepnym krokiem w wygladze pewnie beda lusterka w kolorze nadwozia :)

Opublikowano

Powodzenia w modach. Dla mnie "seria look" jak najbardziej ok ;)

Opublikowano

Szanuję opinię na temat spoilera, jednak faktycznie ja bym go wyrzucił. Sam niedługo zabieram się za blendę na swojej tylnej szybie. Ładuje się jak najbardziej w ori. Szerokości ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.