Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Avant 1,9 tdi AHH haha!


VW99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem Damian, chcialem pokazać wam mój wóz ale najpierw kilka słów może o mojej przeszłości. A więc mając 7-8 lat ojciec kupił sobie Passata b2 kombi 1,6 D ,przesiadka z malucha do takiej gabloty zrobiła na mnie takie wrażenie że zakochałem się w tym samochodzie. Z czasem i ja doroslem wiec kupiłem sobie furę, pierwszym samochodem był właśnie także passat b2 . Pojeździłem nim ponad dwa lata no i zachciało się czegoś nowszego. Krótko ujmując miałem same volkswagen sztuk 14 XD ostatnie 3 auta to passaty b5 . Aż wreszcie przyszedł czas na to cudo. Tak mi się spodobała, a że potrzebowałem kasy na obrączki to sprzedałem Passata b5 fl variant 1,9 avf 131ps 2005r za 16k i kupiłem wlasnie ją . Przedstawiam wam moją kochankę:

Audi

A4 b5 fl

Avant

Ly7w

2000r

1,9 AHH 90PS

ABS

CLIMATRONIC

4 AIRBAG

2X EL SZYBA

ZESTAW NOKIA W bagażniku subwoofer org noki i zmieniarka blaupunkt oczywiście radio zmieniłem wiec zmieniarka jest nie czynna ale za to USB jest i subwoofer ori gra z pioonier em ładnie.

298 tyś jak kupiłem aktualnie 311tys przebiegu

Dodam jeszcze że aż dziw całe auto w oryginale wszędzie 122-144 mikronów powłoki lakierniczej.

jestem do dziś w ciężkim szoku; p a całość tak wyglada. 15e5841cf482b8b2med.jpg[/url]

226102582c4d6f34med.jpg[/url]

06f8c963d7f03244med.jpg[/url]

954582ac63c2e9d0med.jpg[/url]

Tak wyglądała tuż po kupnie w papierach jeden właściciel auto z Niemcowni dziadkowi się zmarlo wiec było trochę zachodu z papierami ale się udało :)954f1ade9509526emed.jpg[/url]

Edytowane przez VW99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma wtryski 216 i jest bardzo żywa ale przydałby się jeszcze virus :)

Wkładałeś wtryski bez programu? Dymienie wzrosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem bez programu kopci trochę jak jej ostro walne ale nie znacznie :)

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Też się zastanawiam czy takie wrzucić, ale nie wiem, czy na dłuższą metę nie zaszkodzi to silnikowi / turbinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh to to samo co afn a w afn były 216. Te dwa silniki są identyczne tylko różnią się wtryskami, przez to ze ahh ma je fabrycznie mniejsze to ma 90ps . Czyli jeśli afn-owi nie zaszkodzily to ahh tez je zniesie zwłaszcza ze oba silniki to to samo jeśli chodzi o osprzęt i podzespoły :)

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez VW99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh to to samo co afn a w afn były 216. Te dwa silniki są identyczne tylko różnią się wtryskami, przez to ze ahh ma je fabrycznie mniejsze to ma 90ps . Czyli jeśli afn-owi nie zaszkodzily to ahh tez je zniesie zwłaszcza ze oba silniki to to samo jeśli chodzi o osprzęt i podzespoły :)

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatal

Kolego Twoje 2 pierwsze zdania same sobie zaprzeczają :wink::wink: .

W AFN są 205...

Po zmianie wtrysków trzeba pisać program inaczej z czasem VNT do czyszczenia.

W ahh pompa jest z końcówką 107J czyli tzw 11 tak jak już kolega napisał

Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe. Coś jak w sdi. Po programie 145 powinno peknac. Zależy jaki stan motorowni. Turbo dusi moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...