Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 szkody wliczone w starte 10% zniżki??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś w nocy jakis deb.. zarysował mi przednia maske ( głęboko i przez cała długośc)

Dzowiniłem do ubezpieczycielki powiedziała żebym to zgosił ( Mam AC,OC,NW) i że strace 10% znizki mam maxymalna.

Mam na tylnym błotniku wgniecenie kiedys ktoś m wjechał w tylny błotnik powiedzccie czy jak złosze ta ryse i dodatkowo to wgniecenie(mówuiąc ze po złosci nie dośc ze zarysowali tio jeszcze przyładowali w tył) to czy strace więcej niz 10% czy to bedzie już wliczone w te 10% zniżki??

Pozdrawiam dziekuje za szybką podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczoznawca chyba tego nie łyknie, bo uszkodzenia z różnych stron i o innym charakterze.

Warto w takim przypadku dowiedzieć sie o tzw. "szkoda drobna" z AC, polega to na tym że szkody np. do kwoty 1500zł są rozliczane tak że nie uzyskasz zniżki na kolejny rok (przy max. zniżkach jesteś nie ma konsekwencji)) ale też nie dostaniesz zwyżki 10% (oczwiście ta opcja AC to niewielki dodatkowy koszt w tym ubezpieczeniu)[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 15:27_________________________________________________Rozeznaj jeszcze swoje ubezpieczenie, może być tak że przy pierwszej szkodzie z AC nie przyznają zwyżki (tracisz tylko ewentualną przyszłą zniżkę za staż) a dopiero przy kolejnym zarzeniu dowalają +10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie:

W pzu przy pelnych znizkach traci sie 10% na rok czy wiecej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepsko kiedy ma sie np. 20% zniżek to dojście do max. zniżej (o ile się uda) zajmie znacznie więcej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...