Skocz do zawartości
IGNOROWANY

żółta kostka ISO ANTENA DIVERSITY


kubix9417

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem audi z concertem II ale ze pokrętło głośności bylo wywalonone więc doinwestowalem zmieniłem radio na alpine'a. Wszystko podłączone, git super miód maljna , lecz od podłączenia mam problem z jakością radia otóż łapią wszystkie możliwe ale najlepsza jakość ma RMF fm. Dopiero dziś doczytałem że ta żółta kosteczka która została luźna jest to druga antena w systemie diversity. I tu nasuwa się pytanie czy jest jakaś opcja podłączenia tego, żeby to w ogóle banglalo? Bo nie chce mi się wierzyć że wszyscy którzy mają ten system jeżdżą z concert ami czy rns. Z góry dzięki za odpowiedź , wiem że temat poruszany ale w żadnych nie dowiedziałem się nic sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale separator antenowy założyłeś ? Jak masz divercity, wzmacniacz antenowy w bagażniku musi mieć zasilanie, żeby radio dobrze odbierało stacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no separator dostaje 12v z odpowiedniego kabelka z kostki ISO. Bez separatora w ogole nie ma nic moze jedna stacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem rozwiązany otóż winowajcą był wzmacniacz antenowy. Po prze czyszczeniu styków oraz złapaniu klipsem w dwóch miejscach oraz obklejeniu wzmacniacza taśma izolacyjną, radio znalazło stacje o których nawet nie wiedziałem. Patent zaczerpnięty z jednego z tematów tego forum. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam

d87lh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , gdzie znalezc wzmacniacz antenowy i antena diversity ? przeszukałem całe auto bo mam rozebrane wnętrze i nic w konsoli mam 1 kabel do anteny na dachu a zakładam rns-e i się martwię czytając posty że potem nie będzie mi odbierać jak trzeba ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2015 o 21:14, kubix9417 napisał(a):

Witam, problem rozwiązany otóż winowajcą był wzmacniacz antenowy. Po prze czyszczeniu styków oraz złapaniu klipsem w dwóch miejscach oraz obklejeniu wzmacniacza taśma izolacyjną, radio znalazło stacje o których nawet nie wiedziałem. Patent zaczerpnięty z jednego z tematów tego forum. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam

http://i68.tinypic.com/d87lh.jpg

Fajnie jakbyś podzielił się z nami tą wiedzą..gdzie to znaleźć itd. zdjęcie nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...