Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wózek narzędziowy warsztatowy jaki?


kris-krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm. W tej kwocie raczej szukałbym dobrej walizki narzedziowej np. 150+ elementów + dobrej jakości zestaw kluczy płaskich/wkrętaków itd. Wydaje mi się że dobre narzędzia to podstawa, a wózek to taki dodatek do trzymania wszystkiego w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W tej kwocie raczej szukałbym dobrej walizki narzedziowej np. 150+ elementów + dobrej jakości zestaw kluczy płaskich/wkrętaków itd. Wydaje mi się że dobre narzędzia to podstawa, a wózek to taki dodatek do trzymania wszystkiego w jednym miejscu.

Mam już kilka walizek z narzędziami i dlatego potrzebuje wózka do segregacji w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może jakieś większe markety typu castorama objedź i własnoręcznie otwórz, pobaw sie, sprawdź jakość itd. to zawsze gwarancja na miejscu, a nie zabawa w wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyzej napisane masz, pojezdzij po marketach i poogladaj, ew. wtedy kup na necie jak bedzie taniej, bo tak w ciemno to troche nie chcial bym kupowac takiej skrzynki bo nie wiedomo na ile solidne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W związku z tym że dużo dłubię przy autach chciałbym sobie kupić szafkę wózek narzędziowy, mam dwa na oku

http://allegro.pl/0914-szafka-warsztatowa-wozek-yato-narzedziowa-i5104454129.html

http://allegro.pl/wozek-narzedziowy-szafka-warsztatowa-serwisowa-i5690037126.html

Miał ktoś z nimi do czynienia ? Dodam że max jaki mogę dać to 1000zł oczywiście bez narzędzi bo mam ich wystarczająco dużo. W farysie obciążenie blatu to 450 yato 350. Obie szafki wyglądają na porządne. Czekam na opinie która będzie lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...