Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Które fele wybrać ?


Młody

Które felgi wybrać ; nowe 18" czy 19"  

  1. 1. Które felgi wybrać ; nowe 18" czy 19"

    • Felgi MAM białe R8 18"
    • Czarno srebrne 19" od RS
    • RS 6 19"


Rekomendowane odpowiedzi

mam cos co moze cie zainteresowac > 19" > solidna, pasujaca do masywnego avanta felga niemieckiego tunera Audi > ABT > produkowana na zamowienie przez BBS (każda wycinana z jednego kawałka aluminium - tzw. monoblock) wiec zadna chinska czy wloska plastelinka

wyglada to na kombii mniej wiecej tak (z ta roznica ze moje sa srebrne czyli bardziej pod czarny kolor pasujace):

03gx9.th.jpgthpix.gif

13qb7.th.jpgthpix.gif

05bq9.th.jpgthpix.gif

07ie1.th.jpgthpix.gif

dodatkowym plusem jest fakt iz jeszcze nikt ich nie ma wiec bedzie oryginalnie-niepowtarzalnie

jezeli bedziesz zainteresowany to wiesz co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guardian piszesz o felgach czy o tej pani ? :wink4:

a tak powaznie calkiem niezły ten felunek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani robi robote.. :kox: fela troche mniej.. :naughty:

Dokładnie ..takie tam zwykłe 5 ramienne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :> jak kupowałem te od s ilne to było szybko biorę i koniec a teraz tyle tego jest że sam nie wiem co wybrać :mysli::rolleyes: dlatego proszę Was o pomoc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te też są fajne, tylko że nie ten kolor. Wogóle widzę że masz duży dylemat :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te też są fajne' date=' tylko że nie ten kolor. Wogóle widzę że masz duży dylemat :tongue4:

[/quote']

No :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego...ten koleś z Sycowa ..ma tylko i wyłącznie repliki :tongue4: Jak chcesz to podeśle Ci co sie robi z replikami po jednym sezonie :kox:

Widze ...że chrom chodzi Ci po głowie .. :decayed: ..Ja bym szukał czegoś z BBS/ASA :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman ma rację. W tych pieniądzach z aukcji to nie kupisz porządnego chromu. A w repliki się nie pchaj bo będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman ma rację. W tych pieniądzach z aukcji to nie kupisz porządnego chromu. A w repliki się nie pchaj bo będziesz żałował.

A kto mówi o pieniądzach :naughty: dałem przykłady tylko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach te felgi .Nie wyglądają naj lepiej :( i nie chodzi że repliki :)[br]Dopisany: 15 Listopad 2008' date=' 09:24[/size']_________________________________________________Przyjedz do Kr.to Ci kilka sztuk pokażę i Sobie może coś wybierzesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...magluje temat felg juz chyba przez rok i wyniki moich obserwacji (a widzialem juz tony zdjec) sa takie:

- jak ma byc szał to najlepiej 19" w dodatku z parapecikiem (i skrecane) > problem w tym ze sa takie fajne ale to wszystko podrobki plasteliowe > w stanach maja takie porzadne ale to stany i w dodatku ceny tez sa juz inne

- jak ma byc porzadnie z nieco slabszym efektem to jakas markowa 19" o klasycznym ksztalcie > takie tez maja wyzsze ceny (np ori RS4)

- 18 to absolutne minimum w budzie B6 pozwalajace zachwac jako taki wyglad ale nigdy nie bedzie powalala wygladem > chyba ze zalozysz profil 215/40 tak zeby zmniejszyc optycznie ilosc gumy wokol felgi + musisz miec obnizona mocniej zawieche zeby to smiesznie nie wyszlo

- Z A W S Z E unikajmy podrobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego każdy ma inny gust.Na temat felg napisano dużo .Każdy pisze i chce porady aby mu doradzić.A w stanach to nie mają podrób i zamienników :gwizdanie: ciekawe.Nie każdemu muszą się podobać Oryginalne .A czy 18 to minimum ,myślę że Ci którzy jeżdżą na 15 powiedzą to o 16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...panowie chłopak chciał porady jakie ma wybrac fele a wy tu o jakis bzdetach gadacie typu czy kupic w stanach czy nie!!! Trzeba chlopakowi doradzic bo widac ze ma dylemat wiec "Młody" bierz te czarne z chromowymi wstawkami i bedzie git!!! apropos podrobek to znajomy jezdzi juz drugi sezon na takich niby S-line 17' co to je kupil za 1000zł i nic sie nie dzieje sa prosciutkie i smigaja jak oryginal. Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...