Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zacieki bagaznik


adasm112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałbym Was Panowie zapytać o pewną rzecz. A mianowicie ostatnio zwróciłem uwagę na to że jak popada deszcz to do środka przez bagażnik cieknie mi woda. Zauważyłem to na rolecie i nie mogę dojść gdzie to cieknie. Zwróciłem uwagę również na boczki ze są wilgotne i teraz pytanie czy to wina uszczelki czy czegoś innego? Proszę Was o podpowiedzi. Szkoda mi autka a chciałbym to zrobić. ;(

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wymieniana szyba w klapie.

Mam to samo.

3 wyjścia.

1.Demontaż plastików i osilikonować dookoła szybę

2.Wycięcie jej i wklejenie raz jeszcze.

3.Jeździć gdy nie pada i parkować pod dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szyba nie była wstawiana i jest ori. Także zostaje mi mały przegląd plastików i tyle może akurat gdzieś cieknie.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Albo też może któreś z kanałów odprowadzających jest zablokowany :/

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba są z tyłu tak jak i z przodu z dachu odprowadzania wody. być może że jest nieszczelne któreś z nich.

Są pod tapicera i pod podsufitową ale to trzeba by się upewnić czy z tyłu są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się sprawdzić jak nie będzie padać.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Panowie pomozcie prosze ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to zabrzmi ale zamknij się w bagażniku i niech ktoś leje wodę, wtedy znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to zabrzmi ale zamknij się w bagażniku i niech ktoś leje wodę, wtedy znajdziesz

Witam. Dzisiaj kupiłem silikon czarny i uszczelniłem cała gorą. Jak odciągnąłem uszczelke to widziałem stary silikon już po prostu cały skruszony. Nałożyłem cały nowy i spróbujemy zobaczyć co teraz bedzie się działo, mam nadzieje że pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowi ja mam dalej temat z woda nie jest to często ale na pewno pry mocnym deszczu mi się tak robi a mianowicie na rolecie widze wode zobaczyłem kiedyś krople miedzy klapa bagażnika a slubkime bocznym wymieniłem uszczelke pod rekinem szybe poprawiłem bo miałem wymieniana ale z rurka od spryskiwaczy tesz ok i powiem tak jeba....... woda zwariowałem czy styly pod relingami sajakies kanaliki odprowadzające czy sa jakies sposoby jeszcze altko idealne tylko je.... mala pierdulka mniw wykańcza


siema panowi ja mam dalej temat z woda nie jest to często ale na pewno pry mocnym deszczu mi się tak robi a mianowicie na rolecie widze wode zobaczyłem kiedyś krople miedzy klapa bagażnika a slubkime bocznym wymieniłem uszczelke pod rekinem szybe poprawiłem bo miałem wymieniana ale z rurka od spryskiwaczy tesz ok i powiem tak jeba....... woda zwariowałem czy styly pod relingami sajakies kanaliki odprowadzające czy sa jakies sposoby jeszcze altko idealne tylko je.... mala pierdulka mniw wykańcza

j

naprawdę już dużo sposobow probowalem nie wiem czy jest sens wymieniac uszczelke klapy bo wygląda ladnie i zdrowo kurde nie wiem alto w dupe nie było walone poczne slubki tapicerka wygląda na slucha jak mowilem wypatrzyłem jakby po uszczelce szla jak bagażnik jest zamknięty widać od srodka wiadome uszczelke klapa bafgaznik i tam wlasnie to wypatrzyłem ale nie jestem pewien czy to uszczelka na pewno ja wymienia ale nie jestem pewien czy da efekt dawajcie podpowiedzi panowie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam dosłownie to samo co Ty kapie i widać na rolecie. I widać jak dostaje się między uszczelkę a ten plastik i wychodzi na to że uszczelka jest do wymiany bo wogole nie dociska do ścianki.

I widać jak cieknie po uszczelce wzdłuż, to dla mnie wychodzi na to że uszczelka nie do chodzi do końca albo gdzieś od góry zaczyna.

Koledzy a mam pytanie? Czy ciężko jest wymienić uszczelke?

Koledzy i drodzy forumowicze pomóżcie coś. Przecież to idzie zwariować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam dosłownie to samo co Ty kapie i widać na rolecie. I widać jak dostaje się między uszczelkę a ten plastik i wychodzi na to że uszczelka jest do wymiany bo wogole nie dociska do ścianki.

I widać jak cieknie po uszczelce wzdłuż, to dla mnie wychodzi na to że uszczelka nie do chodzi do końca albo gdzieś od góry zaczyna.

Koledzy a mam pytanie? Czy ciężko jest wymienić uszczelke?

Koledzy i drodzy forumowicze pomóżcie coś. Przecież to idzie zwariować.

widze ze nie sam jestem w boju mysle ze tez została mi uszczelka do wymiany i sprawdzić mam nadzieje ze to będzie mam ogolnie takie same dolegliwości jak ty z altkiem a szkoda mi cholernie minus taki ze jestem w norwegi i wlasnie się zaczol j**niety okres i dość często pada plan dopiero na marzec do kraju i mam prosbe jak bys wymienil uszczelke i da to efekt podziel się info dzięki jak cos ja wymysle tak samo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak widać nikt nie chce pomóc bo większość ma to w czterech literaci ale tacy są ludzie. Ale mniejsza w to. Spróbuj zrobić tak jak ja. Uszczelka Górna ten plastik można powiedzieć bardziej zobacz czy on jest równo z uszczelka czy na nią nachodzi. Ten plastik musi być równo żeby woda splywala właśnie tym utworzonym kanałem. Ja dodatkowo zdemontowalem uszczelkę, dogielem ta blachę z gumą tak żeby była jak najmniejsza szczelina i jeszcze kupiłem silikon i między uszczelkę a blachę posmarowalem i nalozylem na to. I powiem szczerze ze jak narazie nie widzę nic i jest spokój. Także może być ze uszczelka mogła się trochę odksztalcic i potrzebne było nałożenie silikonu. Miałem parę dni takiego konkretnego deszczu i ani kropelki. ;)

Mam nadzieję że chcociaz trochę pomoże. I mniej więcej wiesz o co mi chodzi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak widać nikt nie chce pomóc bo większość ma to w czterech literaci ale tacy są ludzie. Ale mniejsza w to. Spróbuj zrobić tak jak ja. Uszczelka Górna ten plastik można powiedzieć bardziej zobacz czy on jest równo z uszczelka czy na nią nachodzi. Ten plastik musi być równo żeby woda splywala właśnie tym utworzonym kanałem. Ja dodatkowo zdemontowalem uszczelkę, dogielem ta blachę z gumą tak żeby była jak najmniejsza szczelina i jeszcze kupiłem silikon i między uszczelkę a blachę posmarowalem i nalozylem na to. I powiem szczerze ze jak narazie nie widzę nic i jest spokój. Także może być ze uszczelka mogła się trochę odksztalcic i potrzebne było nałożenie silikonu. Miałem parę dni takiego konkretnego deszczu i ani kropelki. ;)

Mam nadzieję że chcociaz trochę pomoże. I mniej więcej wiesz o co mi chodzi ;p

siema kolego dawno mnie nie bylo i powiem szczerze ze nic z tym nie zrobilem jak przyjade do polski planuje kuopic noiwa orginalna uszczelke i wymienic od jakiegos czasu nie zaobserwowalem tego ale to sie pojawia co jakis czas

Kolego jak widać nikt nie chce pomóc bo większość ma to w czterech literaci ale tacy są ludzie. Ale mniejsza w to. Spróbuj zrobić tak jak ja. Uszczelka Górna ten plastik można powiedzieć bardziej zobacz czy on jest równo z uszczelka czy na nią nachodzi. Ten plastik musi być równo żeby woda splywala właśnie tym utworzonym kanałem. Ja dodatkowo zdemontowalem uszczelkę, dogielem ta blachę z gumą tak żeby była jak najmniejsza szczelina i jeszcze kupiłem silikon i między uszczelkę a blachę posmarowalem i nalozylem na to. I powiem szczerze ze jak narazie nie widzę nic i jest spokój. Także może być ze uszczelka mogła się trochę odksztalcic i potrzebne było nałożenie silikonu. Miałem parę dni takiego konkretnego deszczu i ani kropelki. ;)

Mam nadzieję że chcociaz trochę pomoże. I mniej więcej wiesz o co mi chodzi ;p

siema kolego dawno mnie nie bylo i powiem szczerze ze nic z tym nie zrobilem jak przyjade do polski planuje kuopic noiwa orginalna uszczelke i wymienic od jakiegos czasu nie zaobserwowalem tego ale to sie pojawia co jakis czas

zobacze ten plastik o tym nie pomyslalem dzieki za podpowiedz i pomoc bede czesciehj sie logowal to sie podziele info jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam trzecie światło STOP.

U mnie właśnie tędy się leje jak przywale myjką ciśnieniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...