Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.11.2018 o 09:16, D4NTE napisał:

 Autko pięknie się prezentuje.?

staram sie by jakos wygladało :P

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Audi prezentuje sie  zacnie;)

Wielka szkoda że dostałeś strzała no ale takie życie.

Wiem jak to jest z ubezpieczalniami tylko patrza aby zrobić w hu ..a..   Ile wyplacili odszkodowania za ta szkode?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.12.2018 o 15:51, wielik napisał:

Audi prezentuje sie  zacnie;)

Wielka szkoda że dostałeś strzała no ale takie życie.

Wiem jak to jest z ubezpieczalniami tylko patrza aby zrobić w hu ..a..   Ile wyplacili odszkodowania za ta szkode?

Dzięki staram się by auto jakoś wyglądało  no szk9da że dostało Ale tak jak mówisz takie życie  ważne  że poskladane dobrze  A nie byle by zrobić I zarobić  A ubezpieczalnia wypłacił 33 tyś 

Opublikowano

Fajne autko i kolorek:) kolego jak tam sprawuje się multitronic po chipie? ile już przejechaliście z żoną po chip tuningu?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, damian19886 napisał:

Fajne autko i kolorek:) kolego jak tam sprawuje się multitronic po chipie? ile już przejechaliście z żoną po 

  Hej co do skrzyni ma już przejechane prawie 40 tyś km po chipie I odpukac  nic się nie dzieje ?

Opublikowano
  • Autor

I smerfeta też miała święta 

received_2209612002630367.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sławek jak zwykle zrobił mega robotę :kox: :kox: 

Piotrek Dawaj coś do kalendarza  :naughty: 

mata super, sam taka używam i jestem mega zadowolony ?

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Norbas napisał:

Sławek jak zwykle zrobił mega robotę :kox: :kox: 

Piotrek Dawaj coś do kalendarza  :naughty: 

mata super, sam taka używam i jestem mega zadowolony ?

 

Tak Sławek jak zawsze pokazał klase :P do kalendarza ktore wysłac :) a  mata była kupiona by Sławek miał mniej do sprzatania  po psie 

_OFM8350-Edit.jpg

_OFM8399-Edit-Edit.jpg

_OFM8423.jpg

_OFM8432-Edit.jpg

_OFM8339-Edit.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Piotr Czarnojan napisał:

_OFM8339-Edit.jpg

Dawaj te zdjęcie. Auto stoi ale jakby czuć już tą dynamikę, że za chwilę ruszy. Z Drive mi się kojarzy ?

Opublikowano
Godzinę temu, Piotr Czarnojan napisał:

mata była kupiona by Sławek miał mniej do sprzatania  po psie 

 

 

 

 

 

Zloty klient ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hej a więc człowiek nie zyje samymi zmianami dla sb w aucie  i by ni było ze sie nic nie dzieje z autem 

Wraz z nowym rokiem  w aucie został wymieniony  posredni wał kierownicy  nr 3 miał juz luzy  kolektor ssący  wraz z silniczkiem i egr wszystko w aso 

 a ciut pozniej w vag bauer service poszły wszystkie filtry i oleje wraz z napedem pompy oleju  multi tez dostało nowa oliwe i  jakis czujnik Sensor 1 for Exhaust Temp Bank 1 (G235)  :P

 

 

 

posredni wał kierownicy.JPG

Edytowane przez Piotr Czarnojan

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

 Był dzień kobiet  więc smerfeta  by nie była smutna dostała buciki ?

20190308_115807.jpg

Opublikowano

Nie planujesz zmienić przodu na lifta? Przy tym kolorze w połączeniu z C+ zrobiło by to mega robotę. 

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, MaciekPL napisał:

Nie planujesz zmienić przodu na lifta? Przy tym kolorze w połączeniu z C+ zrobiło by to mega robotę. 

Nie wiem czemu ale podoba mi się bardziej przedlift  niż polift Ale może kiedyś to do mnie dojdzie ? że przyjdzie I czas na mnie

Opublikowano

Robić coś z czegoś czym nigdy nie było i nie będzie to trochę lipa.

Ryj z polifta, środek i tył z przedlifta, trochę to z D....

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał:

Robić coś z czegoś czym nigdy nie było i nie będzie to trochę lipa.

Ryj z polifta, środek i tył z przedlifta, trochę to z D....

Może zobacz dokładnie jak ma tutaj kolega auto zrobione, a później komentuj :)

Opublikowano

Jak wiem jak ma zrobione i jaki to ma związek ?

Opublikowano
55 minut temu, Dev napisał:

Jak wiem jak ma zrobione i jaki to ma związek ?

Bardziej chodzi mi o to że do polifta aż tak dużo tutaj nie brakuje. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

 Koledzy miło było  czytać wasze opinie i te dobre i te negatywne  Ale  niestety auto dzisiaj się sprzedało więc temat do zamknięcia 

Opublikowano
8 minut temu, Piotr Czarnojan napisał:

 Koledzy miło było  czytać wasze opinie i te dobre i te negatywne  Ale  niestety auto dzisiaj się sprzedało więc temat do zamknięcia 

jaki prajs jesli to nie tajemnica....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.