Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele recaro w elektryce


Świstak.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam u siebie zwykłe, podgrzewane fotele. Kupuje recaro w elektryce i jak to podłączyć? Skąd puścić najłatwiej prąd? Dużo potrzeba czasu na wymianę przednich foteli? Najlepiej przeczytałbym odpowiedzi osób które już takie coś u siebie robiły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadziłem do siebie Recaro z A6 C5. Myślałem, że będzie trzeba coś kombinować, bo ja miałem u siebie tylko pompowanie lędźwi :kwasny: wpiąłem tylko czerwoną wtyczkę i wszystko działa :banan: przód / tył, góra / dół przesuwa się tak jak trzeba, plecki oczywiście też działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


miałem u siebie tylko pompowanie lędźwi

W Twoim przypadku to pompowanie było kluczowe, bo to jest takie samo sterowanie fotela jak reszta elektryki - idzie po tej samej wtyczce. Ale jeśli Świstak ma fotele tylko grzane, bez żadnej regulacji w prądzie, to już będzie miał trochę więcej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ogłasza sie kolega z Wawy który robi gotowe wiązki (audi,vw) róznego rodzaju z gotowymi pinami, kostkami do podpiecia i schemate podłączenia

tel. 504-339-380

przykładowe jego aukcje

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1631794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłe pewny ale znalazłe :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309580-fotele-a6-c5-do-a4-b5/page-2

czerwona kostka jest do dostanie na alledrogo za ok 10 zl, albo jakoś taniej tylko nie trzeba poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori wiązkę pod recaro, jest to najprostsza wiązka w aucie podpinasz tylko plus i minus ( kable zakończone oczkiem, przykręca się nakrętka pod listwę prądowa pod półka kierownicy ) i wszystko hasa jakby co wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam u siebie zwykłe, podgrzewane fotele. Kupuje recaro w elektryce i jak to podłączyć? Skąd puścić najłatwiej prąd? Dużo potrzeba czasu na wymianę przednich foteli? Najlepiej przeczytałbym odpowiedzi osób które już takie coś u siebie robiły. Pozdrawiam.

Witam , jak tam temat foteli ? czy juz wszystko hula jak należy ?? zastanawiam sie bo wlasnie kupilem recaro i czeka mnie podobna dlubanina ! Czy koszystales z pomocy kolegi z W-wy od wiązek elektrycznych ???

Kolego Al@n czy moge liczyć na pomoc w razie co ???

Tak na marginesie czy nie przeplacilem ?

http://allegro.pl/recaro-audi-a4-b5-fotele-avant-s4-rs4-rarytas-i5787959411.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas mam takie wiazki do sprzedania pod recaro

W poniedzialek typ z allegro ma dac znac co z wysyłka wiec jesli dojdziemy do porozumienia to napewno sie zglosze , co myslisz o tych fotelach z aukcji ? RECARO AUDI A4 B5 FOTELE AVANT S4 RS4 RARYTAS (5787959411) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recaro w tym kolorze mi sie nie podoba.

jezeli chodzi o elektryke foteli;

-jesli fotele są podgrzewane to jest troche więcej zabawy bo trzeba zrobić całą wiązke do podgrzewania (razem z wyłącznikami i,chyba klimatronikiem jezeli w aucie wczesniej nie było podgrzewanych stołków)i do regulacji góra-dół,oparcie,i lędzwie.

-jezeli fotele nie są podgrzewane to podłączasz tylko plus i minus i wszystkie regulacje działają.

ja akurat nie miałem podgrzewanych więc wystarczył tylko plus i minus.

:hi:


a jeszcze jezeli kolega ma sedana to te fotele z aukcji podejdą tylko chyba trzeba bedzie przerobić mocowania oparcia kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recaro w tym kolorze mi sie nie podoba.

jezeli chodzi o elektryke foteli;

-jesli fotele są podgrzewane to jest troche więcej zabawy bo trzeba zrobić całą wiązke do podgrzewania (razem z wyłącznikami i,chyba klimatronikiem jezeli w aucie wczesniej nie było podgrzewanych stołków)i do regulacji góra-dół,oparcie,i lędzwie.

-jezeli fotele nie są podgrzewane to podłączasz tylko plus i minus i wszystkie regulacje działają.

ja akurat nie miałem podgrzewanych więc wystarczył tylko plus i minus.

:hi:

a jeszcze jezeli kolega ma sedana to te fotele z aukcji podejdą tylko chyba trzeba bedzie przerobić mocowania oparcia kanapy.

Co do koloru to nie ma to dla mnie znaczenia , fotole odrazu ida do tapicera , nidgy nie mialem grzanych foteli , mam raczej uboga wersje , wiec tutaj licze na pomoc kolegi Al@n

Aktulalne wnetrze wystawilem na sprzedaz

rbe728.jpg

Jak cos ogloszenie jest w dziale sprzedam czesci do a4 b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...