Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja, zakup nowej lub używanej pompy?


Szati 1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Regeneracja pompy wspomagania to koszt 350zł, nowej 400 wzwyż a używanej 150. Regeneracja będzie dobrym wyborem czy efekt jej problemu powróci po 2 latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się objawia jej awaria ? Może to nie pompa. Ja 4 lata temu wymieniłem swoją na jakiś zamiennik z allegro za 200 zł i do dnia dzisiejszego daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destroyertld widziałem ten temat wcześniej ale żadnych konkretów nie ma. Cały czas po głowie chodzi mi regeneracja. syra8 kierownica ciężko kręci a przy maksymalnym skręcie pompa hałasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej to zmień płyn i sprawdź czy się polepszy może być że twój już jest tak wyeksploatowany że woda się z niego zrobiła stracił swoje właściwości i dlatego kiera ciężej chodzi i pompa wyje, jak nie będzie poprawy wtedy szukaj dziury w całym a zmiana płynu na pewno nie zaszkodzi tylko może pomóc tym bardziej że nigdy chyba go jeszcze nie zmieniałeś pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej to zmień płyn i sprawdź czy się polepszy może być że twój już jest tak wyeksploatowany że woda się z niego zrobiła stracił swoje właściwości i dlatego kiera ciężej chodzi i pompa wyje, jak nie będzie poprawy wtedy szukaj dziury w całym a zmiana płynu na pewno nie zaszkodzi tylko może pomóc tym bardziej że nigdy chyba go jeszcze nie zmieniałeś pozdrawiam :)

W rzeczy samej. Świeży płyn powinien poprawić sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie problem wyglada nastepujaco w luku np w prawo układ kierowniczy robi sie jak kamien w ta strone co sie skreca w srodku luku odpuszcza i autem żuca na mokrej nawieszchni może sie to źle skończyc i pytanie czy to wina maglownicy czy pompy wspomagania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...