Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning BEX od zera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Zaczynam modzic mojego BEXA. Który numer wtryskiwaczy mam kupić? Chodzi mi o takie które pasują p&p. Wiem, że z któregoś Saaba pasują. Docelowo chce uderzyć w okolice 250km. Turbo będzie hybryda. Zawór forge 007 założony. Dodatkowo poleci wydech z kwasu- na razie sam dp jest. Robić FMIC? Proszę doradzcie co i jak i gdzie. Ta pompa powietrza wtornego- wywalac, czy zostawić?

Czytałem już tutaj na forum temat o budowie 1.8 t, ale jednak bex jest troszkę inny. Doradzcie?

Opublikowano

Hej. Zaczynam modzic mojego BEXA. Który numer wtryskiwaczy mam kupić? Chodzi mi o takie które pasują p&p. Wiem, że z któregoś Saaba pasują. Docelowo chce uderzyć w okolice 250km. Turbo będzie hybryda. Zawór forge 007 założony. Dodatkowo poleci wydech z kwasu- na razie sam dp jest. Robić FMIC? Proszę doradzcie co i jak i gdzie. Ta pompa powietrza wtornego- wywalac, czy zostawić?

Czytałem już tutaj na forum temat o budowie 1.8 t, ale jednak bex jest troszkę inny. Doradzcie?

Wtryski polecam zielone boscha 440cc ale one nie podchodzą p&p. Forge 007 ja bym wywalił. Jeśli ma być 250km+ to fimic zakładaj. Pompę sai podczas programu wywal skoro nie masz już katalizatora.

Tutaj masz mojego bexa

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321967-18t-bex-quattro-261km-i-363nm/

Opublikowano
  • Autor

To co trzeba rzeźbic żeby je założyć? Jaki numer wtryskiwaczy? Jest gdzieś temat jak wywalić ta pompę?

A czemu wywalilbys forge?

Opublikowano

Wtryski Bosch zielone nr. ➡ 0 280 155 968

Opublikowano

te zielone sobie daruj,poszukaj od porszaka 0280 156 102

Opublikowano
  • Autor

A takie 0280156012 będą ok?

Opublikowano

pewnie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

One starcza pod 270km?

Opublikowano

starczą

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś gdzieś ma instrukcje jak wywalić pompę sai w a4? Nie mogę namierzyć po polsku...

A chcę ją całą wywalić że wszystkimi możliwymi przewodami itd

Wydech już mam zrobiony cały oraz FMIC. Po nowym roku lecimy dalej z tematem.

Opublikowano

270 KM to nie za duzo na 1.8? sprzęgło wytrzyma?

Opublikowano
  • Autor

Jak zacznie siadać to wpadnie zestaw z AWX

Opublikowano

Przy takiej mocy zacznie prędzej czy później.

Opublikowano

sprzegło awx to też szit tak na prawdę

bo co 350 niutów trzyma ? tyle to i z 1.8t wytrzyma tylko ile czasu

tylko 240 i mocniejszy docisk dają radę na dłużej

Opublikowano
  • Autor

To co powiecie o tym zestawie z AWX? Nie będzie to długo dobrze jeździć?

Opublikowano

do 250ps to pojezdzi - ja mam u siebie i działa

Opublikowano

Pierwszy podstawowy mod to normalne hamulce.

Opublikowano

wiadomo :)

Opublikowano

nie dla wszystkich :grin:

Opublikowano

Pierwszy podstawowy mod to normalne hamulce.

fakt seria nadaje sie do hamowania chyba przy cofaniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.