Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym uszczelnić garaż blaszany


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dość nietypowa sprawa.. postawiliśmy garaż blaszany, niestety skrapla się po nim woda w wyniku różnicy temperatur. Pytanie do osób mających blaszaki.. czym uszczelnić dach?

Czytałem coś o styropianie i piance poliuretanowej od wewnątrz, ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre opinie maja izolacje z piany poliuretanowej, tylko z takiego agregatu jak do tynkowania

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian i pianka to bardzo dobry pomysł i nie jest tak kosztowny. Mam garaż ocieplony w ten sposób i zdaje to egzamin. Jedyny problem to utleniający się styropian po kilku latach zaczyna brudzić po dotknięciu. A propo uszczelnienia to powinieneś zrobić jakąś wentylację bo wilgoć w zamkniętym blaszaku grozi szybką korozją i nie mówię tylko o blaszaku tylko o wszystkim co jest wewnątrz. Taki sam patent zastosuj na ścianach i drzwiach daje to całkiem dobry efekt ociepleniowy powyżej 5st nawet

Edytowane przez Tobike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=onduterm&bmatch=s0-hou-1-4-0907 ja mam tym ocieploną bramę garażową ,wcześniej po drzwiach lała się woda ,teraz jest sucho i dużo cieplej,garaż mam co prawda murowany i docieplony ,a drzwi zajmują całą jedną ścianę,onduterm jest lekki i możesz cały garaż obłożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata ma blaszaka podczepil jakąś folie żeby na auto nie kapalo. Wygląda tragicznie ale zdaje egzamin. Ja się cieszę że postawiłem murowany bo też miałem w planach blaszaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w blaszaku jak temperatura spada kolo zera to owszem cały garaż w środku wilgotny, ale kropelka na auto nie spada Oo Zimą też jak wstawiłem gorący samochód to owszem cały dach w kroplach, ale auto suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie, trzeba będzie coś zrobić w końcu ;) pewnie w przyszłym tygodniu zagonię chłopaków do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...