Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Którędy kable?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zapewne już nie jedna osoba to robila a B5 dlatego chciałbym jakieś małej porady.

Kupiłem już nowe radio, kable itp. Tylko jedyne co mi się nasuwa to jak je pociągnąć do bagażnika?

Jaka jest najlepsza opcja na pociągnięcie Plusa z akumulatora ? i którędy pociągnąć kable z radia?

Myslałem żeby Plus wypuścić gdzieś przy radiu jeśli jest taka możliwość i potem wszystkie puścić przez środek auta ale czy to dobry pomysł?

Opublikowano

Środkiem jest większy kłopot z przeciągnięciem. Ja dawałem prawą stroną pod dywanem . Obok fabrycznej wiązki przewodów.

Opublikowano
  • Autor

Środkiem jest większy kłopot z przeciągnięciem. Ja dawałem prawą stroną pod dywanem . Obok fabrycznej wiązki przewodów.

Czyli według tego schematu będzie ok?

http://www.elektroda.pl/rtvforum/files-rtvforum/schemacik_okablowania_1074.jpg

Opublikowano

Zieloną linię można dać obrazu przy progu, nie musi iść środkiem.

Opublikowano
  • Autor

Zieloną linię można dać obrazu przy progu, nie musi iść środkiem.

Ok dzięki za info :)

Opublikowano

Ja plusa puściłem przez puszkę z ECU, następnie pod kolumną kierownicy (obok gniazda przekaźników) w lewy próg i potem już prościutko do bagarka. Minusa podpiąłem pod uchwyt środkowych pasów tylnej kanapy.

Edytowane przez rookie1984

Opublikowano

Ja plusa puściłem przez puszkę z ECU, następnie pod kolumną kierownicy (obok gniazda przekaźników) w lewy próg i potem już prościutko do bagarka. Minusa podpiąłem pod uchwyt środkowych pasów tylnej kanapy.

haha to taksamo jak ja ;-)

Opublikowano

Bo przez puszkę ecu jest najlepiej dostać się z komory silnika do środka , więc nie dziwota że dużo osób tak robi.

Opublikowano
  • Autor

Ja plusa puściłem przez puszkę z ECU, następnie pod kolumną kierownicy (obok gniazda przekaźników) w lewy próg i potem już prościutko do bagarka. Minusa podpiąłem pod uchwyt środkowych pasów tylnej kanapy.

haha to taksamo jak ja ;-)

czyli gdzie daliście minus ? jakieś foto ?

a którędy poszły u was kable z radia do suba?

Opublikowano

minus mam złapany do sruby mocujacej uchwyt pasa . sruba jest pod tylną kanapą.kable od radia (u mnie optyk ) poszedł lewym progiem a +prawym .kable głosnikowe z bagaznika poszły normalnie zgodnie z kierunkiem czyli do prawych drzwi prawą strona do lewych ,lewą;-)

Opublikowano

Kable z radia pchaj progami :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja, z racji tego, że jakiejś dużej mocy nie rozwijam na wzmaku, puściłem + od listwy pod przekaźnikami, potem w próg, przez kanapę i do tyłu... sygnałowy puściłem prawą stroną też progiem.... minus to najlepiej w bagażniku złapać (ja łapałem za śrubę od haczyka siatki bagażnika), nie ma po co ciągnąć długiego kabla - , jak minus jest w całej budzie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.