Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Poblem ze światłami


cineq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pare problemów i licze na waszą pomoc:)

1.Czasami poprostu gasną mi wszystkie światła zewnętrzne i dopiero po jakimś wstrząsie auta,ostrym hamowaniu-włanczają się z powrotem.(nie bezpieczniki)

2.Na zegarach są dwa takie puste paki na których podejrzewam że coś powinno sie wyśietlać a u mnie niema nic,o co chodzi?

3.Problemz klaksonem-najpierw działał ledwo co,potem przestał całkiem-bezpieczniki też sprawdzałem i też już niewiem o co chodzi.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Problemz klaksonem-najpierw działał ledwo co,potem przestał całkiem-bezpieczniki też sprawdzałem i też już niewiem o co chodzi.

u mnie w Golfie Mk4 klaksony są od dołu za przednim zderzakiem, kilka razy wyskrobałem z nich 0,5 kg syfu i zadziałały ale jak zaczęły nabierać wody wraz z piachem (co w tym modelu jest normalne) to padły całkowicie. Nie dziwię się, że elektryka tego nie wytrzyma, nie wiem gdzie są umieszczone w Audicy ale jeśli podobnie to albo padły całkiem albo są tubki zawalone na maxa,

co do pozostałych pytań to udzielam pierwszeństwa posiadaczom Audi (wiadmo, nie dla psa kiełbasa :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...