Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Batory z komina....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

problem z autem tego typu ze w trakcie przyspieszania z tłumika wydostaja sie kłeby dymu

tj, nie spalonej ropy (Batory przy nim to pikuś)

błedów brak, turbo pracuje poprawnie

oleju nie zre........

spalanie na poziomie 7 trasa, 10 miasto

na którym bloku pomiarowym przeprowadza sie adaptacje wtrysku?

siadł mi l-top i w tej chwili dysponuję tylko scanerem Viakena

za info, sugestie, pomoc serdeczne dzieki za nim rozbiorę i wyciągne pompe i wtryski

pozdrawiam

T

Opublikowano

Jaki masz silnik? Bo chyba nie ten z opisu po lewej :mysli: Jaki jest kolor tego dymu?

Opublikowano
problem z autem tego typu ze w trakcie przyspieszania z tłumika wydostaja sie kłeby dymu

tj, nie spalonej ropy

pzecież diesel to nie benzyna żeby paliwo nie uległo dopaleniu np. z powodu braku iskry na świecy i braku katalizatora.

Opublikowano
  • Autor

silnik AFB jest w opisie

wiem jak sie spala ropa ale tego jest za dużo

w srode rozbieram całe to ustroństwo

silnik idzie do remontu i wtrysk do regulacji

dzieki za info

post do zamkniecia

Opublikowano

Przepraszam z góry za OT ale określenie "Batory z komina" powaliło mnie bezsprzecznie ze śmiechu :hi:

Chwilę myślałem o co chodzi, ale jak skumałem... naprawdę dobre określenie :)

Powracając do kwestii to każdy diesel kopci. Może machnij fotę tego dymu?

I czy kopci zawsze? Czy tylko na zimnym silniku?

Opublikowano
  • Autor

smrodzi na zimno i na goraco

jak klient jedzie autem to wygląda to jak kometa Halleya

a nie daj Bóg jak docisnie gaz.........

Opublikowano

Sprawdz caly dolot pod wzgledem nieszczelnosci . Za malo powietrza lub za duzo paliwa=Batory z komina.

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem wszystko jest ok

jutro rozbieram grata

co było dam znać

Opublikowano

witam:)

chodzi o hutę batory?ona juz tak nie kopci;)

Jezeli chodzi o spalanie to troche za duze...u mnie w tym samym silniku:miasto 7,5-8,0(jesien i lagodna zima).Latem miasto udalo mi sie nawet 6,9,al wiekszosc go glaskalem.Jednak 10 to za duzo.

Pozdrawiam!!

Opublikowano

witam

problem z autem tego typu ze w trakcie przyspieszania z tłumika wydostaja sie kłeby dymu

tj, nie spalonej ropy (Batory przy nim to pikuś)

błedów brak, turbo pracuje poprawnie

oleju nie zre........

spalanie na poziomie 7 trasa, 10 miasto

na którym bloku pomiarowym przeprowadza sie adaptacje wtrysku?

siadł mi l-top i w tej chwili dysponuję tylko scanerem Viakena

za info, sugestie, pomoc serdeczne dzieki za nim rozbiorę i wyciągne pompe i wtryski

pozdrawiam

T

Skąd wiesz,że to ropa?Może oda zapchana?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.