Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak nie... przecież to BRD[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 10:34_________________________________________________a nie... to od CR... no to ciekawe...

wykres bedzie mirass modzil , jak wymodzi to wstawie

Opublikowano
  • Autor

zabralem sie za malownie zaciskow, prawie skonczone

Opublikowano

Matko te lampy :sick3::thumbdown:

Opublikowano

Furka konkret :good: z tym, że lampy do wymiany :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nowy zestaw juz niebawem bedzie zamontowany 320mm x 30mm, zgra sie w czasie z nowym turbo

86427f141be70190med.jpg

01e5aecd69e179eamed.jpg

390dc6210d2ad94cmed.jpg

2917489f44e5c53emed.jpg

55d1091d3d950c11med.jpg

Opublikowano

naleciałości jakieś mu zostały :evil:

ale będzie dobrze :evil:

normalnie co on wyprawia to szok :gwizdanie:

sie rozpędził z modami, będzie furka wypas :good:

Opublikowano

A jednak czerwone :gwizdanie:

Masakra jakaś :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

A jednak czerwone :gwizdanie:

Masakra jakaś :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jaka masakra?Jednostka napędowa dostanie więcej mocy hample cza wzmocnić :)

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie wstawianie turba 2.0 170 CR idzie kiepsko, mam nadzieje ze to bedzie wynagrodzone frajda z jazdy. puki co dorobiona flansza na kolektor wydechowy okazala sie bez uzyteczna, bo turbo jest troszke wieksze i sie nie zmiesci w oryginalne ulozenie, wiec musialem rozwiercic otwory w turbince po 2mm ku zew.stronie i wtedy weszla dokrecilo sie ale wzwiazku z tym ze nie ma flanszy ktora mialo skorygowac kopniety uchwyt, przesunol sie znowu wydech o jakies 3-5mm i trzeba rezac zeby bylo dobrze. flansza dorobiona do wydechu tez pasuje na styk ale i tak trzeba trosze zeszlifowac mocowanie od strony plecionki.

Jakby tego bylo malo, przewod od odprowadzenie oleju okazuje sie zakrotki o jakies 5-7cm i znowu trzeba cos kombinowac. Szybko zlaczke od weza od strony zimnej tez trzeba rozkrecic i sam waz nasunac na turbine ale wczesniej na oryginalna koncowke turbiny trzeba naspawac kawalek rorki sr. 50mm. Reszta problemow sie okaze jak sie z tymi uporam

Opublikowano

Jak narazie wstawianie turba 2.0 170 CR od BLB idzie kiepsko, mam nadzieje ze to bedzie wynagrodzone frajda z jazdy. puki co dorobiona flansza na kolektor wydechowy okazala sie bez uzyteczna, bo turbo jest troszke wieksze i sie nie zmiesci w oryginalne ulozenie, wiec musialem rozwiercic otwory w turbince po 2mm ku zew.stronie i wtedy weszla dokrecilo sie ale wzwiazku z tym ze nie ma flanszy ktora mialo skorygowac kopniety uchwyt, przesunol sie znowu wydech o jakies 3-5mm i trzeba rezac zeby bylo dobrze. flansza dorobiona do wydechu tez pasuje na styk ale i tak trzeba trosze zeszlifowac mocowanie od strony plecionki.

Jakby tego bylo malo, przewod od odprowadzenie oleju okazuje sie zakrotki o jakies 5-7cm i znowu trzeba cos kombinowac. Szybko zlaczke od weza od strony zimnej tez trzeba rozkrecic i sam waz nasunac na turbine ale wczesniej na oryginalna koncowke turbiny trzeba naspawac kawalek rorki sr. 50mm. Reszta problemow sie okaze jak sie z tymi uporam

widzę, że sporo problemów jest z adaptacją tego turbo. Będzie to podstawa do uzyskania niezłych parametrów. Napisałeś BLB, to jakaś podpucha tak. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

BLB to jest chyba 2008 , 2.0CR , czy sie myle ?

Opublikowano

BLB to jest chyba 2008 , 2.0CR , czy sie myle ?

Mylisz się :naughty:
Opublikowano
  • Autor

cos mi sie pop.... pewno ze BVA

Opublikowano

BLB to jest chyba 2008 , 2.0CR , czy sie myle ?

Mylisz się :naughty:

tak, to co założył Lukasz :mysli:

Opublikowano

BLB to jest chyba 2008 , 2.0CR , czy sie myle ?

Mylisz się :naughty:

tak, to co założył Lukasz :mysli:

Nie wiem, kto to jest Lukasz i co założył.

Wiem za to, że BLB był montowany:

11.2004-11.2005 w A4

07.2004-11.2005 w A6

06.2005-11.2005 w A6 Avant

BLB - 2,0l, 4 cyl., 103kW(140KM)

Opublikowano

BLB to jest chyba 2008 , 2.0CR , czy sie myle ?

Mylisz się :naughty:

tak, to co założył Lukasz :mysli:

Nie wiem, kto to jest Lukasz i co założył.

Wiem za to, że BLB był montowany:

11.2004-11.2005 w A4

07.2004-11.2005 w A6

06.2005-11.2005 w A6 Avant

BLB - 2,0l, 4 cyl., 103kW(140KM)

toś go (Łukasz to autor wątku) pocieszył. Facet wydaje grubą kase by popędzić furaka, a ty mu piszesz, co to BLB zamiast mając taką wiedze wyjaśnić, z jakiego silnika zakłada turbine.

Opublikowano

BLB to jest chyba 2008 , 2.0CR , czy sie myle ?

Mylisz się :naughty:

tak, to co założył Lukasz :mysli:

Nie wiem, kto to jest Lukasz i co założył.

Wiem za to, że BLB był montowany:

11.2004-11.2005 w A4

07.2004-11.2005 w A6

06.2005-11.2005 w A6 Avant

BLB - 2,0l, 4 cyl., 103kW(140KM)

toś go (Łukasz to autor wątku) pocieszył. Facet wydaje grubą kase by popędzić furaka, a ty mu piszesz, co to BLB zamiast mając taką wiedze wyjaśnić, z jakiego silnika zakłada turbine.

Przecież na samej górze tej strony napisał, że od BVA :gwizdanie:

Z tym, że to nie 170 KM, a 163 :wink4:

Wcześniej się pytał, czy BLB to 2.0 CR 2008, to napisałem że nie. :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.