Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft


trzeciaq

Rekomendowane odpowiedzi

skad wziales ten zderzaczek na tył...allegro czy ciales??

zderzak na tyl z allegro sie naszukalem i znalazlem[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 18:17_________________________________________________

trzeciaq napisz jaki to model koncowek wydechow masz zalozone bo mi sie podobaja :) to chyba inne niz u mnie.Sa okragle i sciete czy lekko owalne i sciete ? Po fotkach ciezko sie poznac

koncuwki sa owalne ale teraz juz nie pamietam jaki wymiar ale czyba 80x40. ja kupilem je na allegro z tym ze one nie sa ze stali nierdzewnej - tylko chroowane i cale sie juz poszly jeb...(zardzewialy). ciezko jest znalezc skosne i z nierdzewki i z dyfuzorem (dufuzor nie wiele daje troszke zmienia barwe wylotu ale nie duzo)

mnie dyfuzor jest zbedny

Mam prosbe-moglbys zrobic wyrazna fotke auta z tylu z dosc bliskiej odlegloscl ale tak zeby ujac wydechy ? Ja tez mam tylko chromowane ale nie rdzewieja jakos mocno.Po zimie czyszcze pasta i mam spokoj na caly rok .Masz te koncowki sciete czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncówki u mnie zardzewialy po 6miesiacach. pisalem do goscia z allegro co to za badziew sprzedaje a ten mi odpisal ze to nie nierdzewka a chromowana blacha ma swoją zywotnośc i tyle <wrrrr>

koncówki 80x50 sa skosne w pionie nie na bok, tzn z kazdej strony zderzaka wystaja stroche tam gdzie zderzak ma zaokrąglenie. Takie skosne sciete znalazłem ale byly duze chyba 120x80 mialy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyszedł czas na mody , w najbliższym czasie myśle ze jak sie wszystko uda to 2-3 tyg i podmianka Quattro przez kolego Nosba sie uda i wszystko zagra jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ulterki n1-90rs jak pare innych osob z forum i od 2 lat jest super! Zero rdzy

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby mod :thumbup1: jedynie grubszym modem do b6 jest swap silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze Nosb'owi od dziś mogę się cieszyć napędem Quattro , trochę zabawy było ale się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pracę włożoną w auto :thumbup1:

Przejście z ośki na quattro -> :shock3::slina:

Możesz podać koszt tego zabiegu z quattro? Oraz co należało wymienić itp? Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wrażenia z jazdy??

wczoraj popadalo i przejachalem sie zeby potestowac i start z mokrego jest taki sam jak z suchego, zadnego zerwania trakcji samochod ciagnie od samego poczatku. Natomiast co logiczne jest wolniejszy jesli chodzi o przyspieszenie, 180ps rozchodzi sie na 4kola a nie 2 wiec trosze wolniej sie rozpedza.

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Za pracę włożoną w auto :thumbup1:

Przejście z ośki na quattro -> :shock3::slina:

Możesz podać koszt tego zabiegu z quattro? Oraz co należało wymienić itp? Może być na PW.

Skrzynia, tylny zawias, bak paliwa, wydech rzeczy do podmianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...