Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zdemontować uchwyt pod telefon ?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy co musze zdemontowac aby usunac uchwyt pod telefon ten po prawej stronie?Wyciagalem juz rns-e ale to nic nie daje bo dostep dalej zaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdemontowaniu pozostaną niewyględne dziury :confused4: Czy chcesz to zrobić?

no pewnie ze chce to zrobic tylko nie wiem jak dlatego zalozylem ten temat.Zdaje sobie sprawe ze same sie dziury nie zakryja wiec ja je zakryje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w drugą stronę i uchwyt telefonu zaadaptował do tego, którego używasz i miał zestaw głośnomówiący. Nie rezygnował bym z tej opcji bezpieczeństwa i wg mnie też luksusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdemontowaniu pozostaną niewyględne dziury :confused4: Czy chcesz to zrobić?

U mnie wyglada to tak:

img3468fg6.jpg

Smacznego.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w drugą stronę i uchwyt telefonu zaadaptował do tego, którego używasz i miał zestaw głośnomówiący. Nie rezygnował bym z tej opcji bezpieczeństwa i wg mnie też luksusu.

wystarczy mi fabryczny bluetooth i kierownica multifunkcyjna :)[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 18:47_________________________________________________

Po zdemontowaniu pozostaną niewyględne dziury :confused4: Czy chcesz to zrobić?

U mnie wyglada to tak:

img3468fg6.jpg

Smacznego.. :naughty:

jak po malym wybuchu :tongue4: jesli tak mialo by to u mnie wygladac to wole tego nie robic

a tak na powaznie to dalej nie wiem co zrobic zeby zdemontowac ten uchwyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez podepne sie pod temat mam bluetooth i kierownice multifunkcyjną i nie potrzebuję tego uchwytu .... dziurki zalepie stoperami plastikowymi żeby jakoś to wyglądało. Bede w ASO na naprawie lakierniczej to zapytam co i jak i napisze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez podepne sie pod temat mam bluetooth i kierownice multifunkcyjną i nie potrzebuję tego uchwytu .... dziurki zalepie stoperami plastikowymi żeby jakoś to wyglądało. Bede w ASO na naprawie lakierniczej to zapytam co i jak i napisze :cool1:

podobno sa firmy ktore zajmuja sie profesjonalnioe tego typu rzeczami czyli np naprawiaja deski rozdzielcze po wystrzelonym jaśku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go rozkręcic :P są takie małe śrubeczki :P

odkręcisz je uchwyt rozkłada sie na pół :)

i wtedy odkręcasz to od konsoli :P

proste jak bydowa cepa :P:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go rozkręcic :P są takie małe śrubeczki :P

odkręcisz je uchwyt rozkłada sie na pół :)

i wtedy odkręcasz to od konsoli :P

proste jak bydowa cepa :P:polew: :polew: :polew:

tzn ze nie musze nic rozbierac od strony silnika ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić całą osłonę tego tunelu beż uchwytu i nie będziesz miał dziur. to sprzedaj bo dużo osób które nie maja BT szukają takiego czegoś.

Z tego co pamię tam to chyba Malik robił coś takiego. Napisz do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod ten temat. Czy udało Ci się odkręcić ten uchwyt?? Z chęcią go odkupie od Ciebie

pewnie ze sie udalo ale na drugi dzien juz byl na swoim miejscu :> dziury wygladaja fatalnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamię tam to chyba Malik robił coś takiego.

Dobrze pamiętasz :decayed: Kiedyś go o to pytałem i dowiedziałem sie że wymieniał cały tunel na wersje bez uchwytu. Stary sprzedał. Tak niestety się to odbywa w B6, bo po zdjęciu uchwytu pozostają ślady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie uzywam i nie mam zamiaru sciagac mi nie przeszkadza pasazer nie narzeka, niemiaszki go blachowretami przykrecaja :wink4 . takze fajnie potem tunel wyglada. Jakbym mial o taka pier**le wymieniac tunel to musialo by mnie dobrze porbic. No chyba ze juz tak to na Ciebie dziala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial o taka pier***e wymieniac tunel to musialo by mnie dobrze porbic. No chyba ze juz tak to na Ciebie dziala :naughty:

No cóż. Dla niektórych to "pierduła" dla innych nie. Mnie by wkur*iał widok 2 paskudnych dziur w tunelu codziennie rano gdy wsiadam do auta. Uchwyt do niczego nie był mi potrzebny. Przez pewien czas próbowałem wymyślać dla niego zastosowania np: używałem go jako trzymadełko dla iPoda z transmiterem FM (nie polecam) ale w końcu postanowiłem, że go usunę na dobre.

Używany tunel w dobrym stanie kupiłem na allegro za około 50PLN. A stary z uchwytem sprzedałem za 70PLN :decayed:

Uczulam na dobór odpowiedniego koloru.

Roboty z wymianą jest na mniej więcej 2h. A tutaj ładna instrukcja na co zwrócić uwagę przy demontażu http://malik.hostit.pl/audi_a4_karosserie_innen_modelljahr_ab2001.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial o taka pier***e wymieniac tunel to musialo by mnie dobrze porbic. No chyba ze juz tak to na Ciebie dziala :naughty:

No cóż. Dla niektórych to "pierduła" dla innych nie. Mnie by wkur*iał widok 2 paskudnych dziur w tunelu codziennie rano gdy wsiadam do auta. Uchwyt do niczego nie był mi potrzebny. Przez pewien czas próbowałem wymyślać dla niego zastosowania np: używałem go jako trzymadełko dla iPoda z transmiterem FM (nie polecam) ale w końcu postanowiłem, że go usunę na dobre.

Używany tunel w dobrym stanie kupiłem na allegro za około 50PLN. A stary z uchwytem sprzedałem za 70PLN :decayed:

Uczulam na dobór odpowiedniego koloru.

Roboty z wymianą jest na mniej więcej 2h. A tutaj ładna instrukcja na co zwrócić uwagę przy demontażu http://malik.hostit.pl/audi_a4_karosserie_innen_modelljahr_ab2001.pdf

danke szyn :notworthy:

jak znajde za 50 zl to zmienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat,

malik ten link jak zdemontować tunel nie działa, czy mogłbyś mi tego pdf przesłać na adres [email protected]

dzięki wielkie,

lub czy ktoś mogłby mi napisać co trzeba zrobić aby zdemontować ten zestaw głośnomówiący z mikrofonem, u mnie to wygląda tak że pomiędzy tunel a radio są dwie cienkie blaszki, które go trzymają nie jest on w żaden sposób przykręcony do tunelu i w tunelu nie ma dziur( chodzi mi o te dziury i te miejsca o których tutaj wcześniej jest mowa).

NIe wiem co mam pokolei odkręcić i jak się do tego zabrać, proszę o pomoc.

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...