Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak to nazwać.. ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.directupload.net/file/d/4163/n9s88f8b_jpg.htm

Jest to początek wężyka od chłodnicy, jest tam lekkie pękniecie, czy to może coś być już nie tak z układem jak jest takie pęknięcie czy dopiero jak bardziej pęknie to będzie się coś działo?

I jeszcze jedno, przejechałem z pracy do domu 23 km, otwieram maskę pod domem dotykam węża chłodnicy a on nie był zbyt gorący bo normalnie można było trzymać na nim rękę, niech mi ktoś wytłumaczy o co z tym chodzi? Czyżby termostat?

Edytowane przez k232

Opublikowano

Popraw bo link nie chodzi.

Opublikowano
  • Autor

Już poszło.

Edytowane przez k232

Opublikowano

Ale nadal nie chodzi. Wrzuć fotkę przez„Der schnellste Bilder-Hoster im Web!”

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

Gra :)

Człowiek ciągle się uczy :P

Edytowane przez k232

Opublikowano

A temp. jaką trzyma? Sprawdź czy po nagrzaniu silnika wszystkie węże masz jednakowo gorące? Może faktycznie termostat , a wąż pęknięty jak piszesz wymień nie czekając na większą dziurę.

Opublikowano
  • Autor

Wymienić na ori czy jakiś zamiennik dostanę tego wężyka?

Powiem tak, przejadę z 20 km postoję chwilę w korku to temp troszkę się podnosi wchodzi ponad 90 stopni nie wiem ile dokładnie, który jeszcze wąż jeden ten co zrobiłem fotkę a 2 gdzie jest?

Przecież po 20 km to rękę na wężu da się może z 2 sekundy utrzymać taki gorąc a ja na lajcie sobie całą dłonią trzymałem :D

Edytowane przez k232

Opublikowano

Wymienić na ori czy jakiś zamiennik dostanę tego wężyka?

Powiem tak, przejadę z 20 km postoję chwilę w korku to temp troszkę się podnosi wchodzi ponad 90 stopni nie wiem ile dokładnie, który jeszcze wąż jeden ten co zrobiłem fotkę a 2 gdzie jest?

Przecież po 20 km to rękę na wężu da się może z 2 sekundy utrzymać taki gorąc a ja na lajcie sobie całą dłonią trzymałem :D

Który wąż masz na myśli? Przy sprawnym układzie górny wąż chłodnicy jest gorący a dolny ma być zimny.

Opublikowano

Wymienić na ori czy jakiś zamiennik dostanę tego wężyka?

Powiem tak, przejadę z 20 km postoję chwilę w korku to temp troszkę się podnosi wchodzi ponad 90 stopni nie wiem ile dokładnie, który jeszcze wąż jeden ten co zrobiłem fotkę a 2 gdzie jest?

Przecież po 20 km to rękę na wężu da się może z 2 sekundy utrzymać taki gorąc a ja na lajcie sobie całą dłonią trzymałem :D

zobacz na klimatroniku na kanale 49 jaka jest temperatura. Wiesz że z układem chłodzenia nie ma żartów i można sobie bidy narobić. Wymień przewód jak najszybciej bo później zainwestujesz kilkakrotnie więcej pieniędzy

Opublikowano

Wymienić na ori czy jakiś zamiennik dostanę tego wężyka?

Powiem tak, przejadę z 20 km postoję chwilę w korku to temp troszkę się podnosi wchodzi ponad 90 stopni nie wiem ile dokładnie, który jeszcze wąż jeden ten co zrobiłem fotkę a 2 gdzie jest?

Przecież po 20 km to rękę na wężu da się może z 2 sekundy utrzymać taki gorąc a ja na lajcie sobie całą dłonią trzymałem :D

Który wąż masz na myśli? Przy sprawnym układzie górny wąż chłodnicy jest gorący a dolny ma być zimny.

Przy sprawnym układzie to chyba wszystkie węże powinny być gorące.

Opublikowano

Jeśli silnik jest nagrzany i termostat się otworzy to wszystkie węże powinny być gorące.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wyczytałem to każdy pisze coś innego i juz nie wiem czy wąż dolny ma być zimny czy ciepły? Sprawdzę to w poniedziałek jak wrócę z pracy i dalej będziemy działać co to może być.

Przejechałem te 22 km dotykam górnego węża i jest nawet ciepły jak go mocno przycisnę to wtedy parzy w łapę a tak to na spokojnie dłoń można na nim trzymać, dolny wąż całkiem zimny więc chyba jest dobrze.

Jeżeli chodzi o wymianę tego węża od chłodnicy to wymienić na oryginalny czy jakiś zamiennik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.