Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kręci i nie odpala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, AndrzejK. napisał:

Podpinałeś auto pod vaga?

Tak podpinałem auto pod VAGA i wyskoczył błąd katalizatora. Ale udało się znaleźć przyczynę. Komputer był zalany i przekaźnik 219 o numerze 443951253AA. Wszystko pod wodą. Po oczyszczeniu sprayem do styków przekaźnika auto odpaliło. Lecz po włożeniu przekaźnika włączył się wentylator, także pozostaje kupić i wymienić przekaźnik oraz jakoś zaizolować obudowę PC żeby woda tam się nie dostała. 

 

Dzięki za pomoc 

Edytowane przez chris061

Opublikowano

Dobrze,że znalazłeś przyczynę.

Pilnuj drożności odpływów, a woda nie będzie tam "stała".

 

Opublikowano
2 minuty temu, AndrzejK. napisał:

Pilnuj drożności odpływów, a woda nie będzie tam "stała".

No właśnie się zastanawiam jak może się zapchać odpływ jak jest cała osłona na grodzi....  U mnie pod aku to odpływ ma otwór jakieś 50mm,kiedyś zrobiłem test i przelałem 5L wody z bańki. Poziom w grodzi nawet na 1cm nie zdążył wzrosnąć bo tak szybko spływało. Musiały by się tam borsuki zagnieździć i tamę zrobić by to się zapchało.

Opublikowano

Łukasz oryginalnie tam są takie gumowe zaślepki z cyckami odpływowymi do dołu, trochę liści i zatkane... Każdy to wywala po pierwszej przygodzie, więc u Cb już muisi być to wywalone, i dobrze ?

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Łukasz oryginalnie tam są takie gumowe zaślepki z cyckami odpływowymi do dołu, trochę liści i zatkane... Każdy to wywala po pierwszej przygodzie, więc u Cb już muisi być to wywalone, i dobrze ?

U mnie nie ma,więc tak jak piszesz ktoś wywalił. Lepiej prewencyjnie je usuwać 

Opublikowano
8 godzin temu, pila24 napisał:

 U mnie pod aku to odpływ ma otwór jakieś 50mm

No w tym wypadku faktycznie zero możliwości zapchania....

Tyle,że ja sugerowałem kontrolę na podstawie tej wiedzy:

7 godzin temu, kamil-vag napisał:

oryginalnie tam są takie gumowe zaślepki z cyckami odpływowymi do dołu

I tu faktycznie może się to szybko zapchać.

Kto tego doświadczył to eliminuje gumkę, a kto nie miał problemu ma oryginalne "lejki"

Ja należę do tej drugiej grupy.

Opublikowano

Puki co obudowę dałem na sylikon, a odpływ działa. Także nie wiem skąd ta woda. Przekaźnik wymieniony i wszystko wróciło do normy. 

Do zmiany mam cewki i posiadam NGK U5003. I po sprawdzeniu cewek przez allegro zauważyłem że do mojego modelu audi a4 b6 2.0 ALT są cewki o numerze NGK U5013. Ktoś wie jaka jest różnica ?

edit 

Wymieniłem 3 cewki na właściwe i 4 nowe świece. Pojechałem ustawić gaz i moc jak z przed lat. 

Edytowane przez chris061

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.