Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plany się zmieniają więc nic nie będę pisał :gwizdanie:

teraz wracam 12.08

Opublikowano
  • Autor

siemka Kamil :hi:

to szukaj mi e39 3.0D touring po lifcie :cool1::naughty:

Opublikowano

a to zmieniasz? chcesz touringa? Sedan dużo ładniejszy :) Bo furka ogólnie :good: komfort dużo lepszy niż w naszych OOOO

Polecam http://bmw5er.pl/ :wink4:

A co do szukania to sam Ci nie poszukam bo nie mam czasu pracuję do późna, ale znam parę osób więc jak będziesz chciał to mogę pomóc. Do niemiec też się mogę z Tobą wybrać. A na forum masz JELITO też na pewno dużo pomoże

Opublikowano
  • Autor

być może zmienię , touring jest piękny :kox: , a na http://bmw5er.pl/ już jestem , kurde ale pod względem technicznym , te bmw fora to dno , prawie żadnych info o diagnostyce , zagadki XXwieku prawie , ze 3 osoby coś tam czają i tyle.

Opublikowano

Jesteś w TBG? Może się ustawimy w któryś dzień?

Opublikowano
  • Autor

może będę na przyszły weekend , to zadzwonię , do kiedy jesteś??

Opublikowano

miesiąc na pewno[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 13:43_________________________________________________ja jak bym miał kupować E39 to 528 po FL :naughty:

Opublikowano
  • Autor

lepiej już 530 spalanie nie wiele większe a jak zapier*ala to szok :kox: :kox:

Opublikowano

Ostatnio gadałem z gościem miał E39 M5 przed FL z tego co opowiadał to całkiem fajnie to jeździ heh

ale pracował tylko na samochód. Teraz auta nie ma bo rozbił został tylko kredyt a za****dala rowerem mówi że też spoko hahaha ogólnie powrót do szarej rzeczywistości :>

Opublikowano

jak będziesz kupował bmw to chętnie pomogę ;)

Opublikowano
  • Autor

jak będziesz kupował bmw to chętnie pomogę ;)

nie omieszkam poprosić :decayed::naughty:
Opublikowano

a tak z ciekawosci to jest jakis dobry mechanior od BMW w okolicy :kox:

Opublikowano

gdzie mi ładnie wyczyszcza podsufitke? mam kilka brudnych zatarc, sam raczej nie chce tego zrobic, bo jak wyjda plamy to :wallbash:

Opublikowano

gdzie mi ładnie wyczyszcza podsufitke? mam kilka brudnych zatarc, sam raczej nie chce tego zrobic, bo jak wyjda plamy to :wallbash:

słyszałem ze w Gorzycach piorą tapicerki

Opublikowano

wczoraj odebrałem samochod, podsufitka czysta, ze szok :good: a tylko 20zł :kox:

Opublikowano

Ja polecam myjnię w Stalowej Woli. Na tej myjni sam myje auta od wielu lat, cały czas piorą auta.

http://www.duel.auto.pl/

Opublikowano

halo kiedy spocik organizujecie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

żyjeta ziomy , może jakiś spot spontan na początku wrzesnia np. 1-go :naughty:

Opublikowano

siemano :hi:

no przydałoby się jakiegoś spota zorganizować :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.