Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Quattro występowało tylko w Audi :) betka ładna :tongue4: kiedy będzie jakiś spot ?? :przebiegly:

Opublikowano

cos malo chetnych na spota :gwizdanie:

Opublikowano
:dziura: dobry :hi:
Opublikowano
  • Autor

siemka , oooo fajnie ,że wreszcie się ktoś odezwał...bravo kolego

Opublikowano

Tomaszu może jakiego spota by zorganizował? :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 16:13_________________________________________________Co tam ogólnie słychać bo dawno mnie tu nie było...

Opublikowano
  • Autor

no ja nie widzę problemu , piszcie jak coś , to zmienię w nagłówku , ja niestety nie mam za bardzo czasu na spotowanie w Tbg , powysyłaj Rafal privy do ludków , może się ktoś odezwie :good:

Opublikowano

ok sie powysyła. Ja jestem dalej w trakcie poszukiwań autka. Co powiesz na taką myśle że warta obejrzenia

http://allegro.pl/show_item.php?item=655926944[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 16:19_________________________________________________ Aaa mamy nowego forumowicza ode mnie z osiedla sprobuje go zaangażować bardziej w zycie forum :decayed:

Opublikowano

fura :good: ciekawe czy silnik tak wypolerowany :gwizdanie: , smigasz przez Radom wiec warto obejrzeć :)

to kiedy spot :mysli:

Opublikowano

A może tak się zbierzemy i pojedziemy na spot do RZ ? Chociaż ze trzy auta żeby było... :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________No to jak są chętni? daffy co Ty na to? Miałbyś ochotę się przejechać?

Opublikowano

A może tak się zbierzemy i pojedziemy na spot do RZ ? Chociaż ze trzy auta żeby było... :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________No to jak są chętni? daffy co Ty na to? Miałbyś ochotę się przejechać?

Narazie niedam rady ale w lipcu czemu nie mam postój w pracy :) w jakie dni organizują spoty ?

a co ze spotem w tbg :cool1: mamy chetnych

Opublikowano
  • Autor

coś mało tych chętnych na spota , powysyłajcie privy z zaproszeniem chłopaki :cool1:

Opublikowano

no ja tez byle nie w soboty czerwcowe bo mam wesela :)

Opublikowano
  • Autor

a chcecie spota 28.06 , niedziela?? :cool1:

Opublikowano

28.06 :good:

Opublikowano
  • Autor

no to Wam podwieszę datę , pogońcie trochę , privami , może na gg z ludkami pogadać , bo nikt nowy nie przybywa do Nas :good:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:25_________________________________________________Jak tam Daffy , furka już ogarnięta , bo jakieś tam małe problemy były??!! :decayed:

Opublikowano

smiga smiga :good: problemy były , dobry mechanik i obylo sie bez wyciagania turbo ale od czasu do casu zadko sie to zdarza przy wysokich obrotach wpadnie w tryb awaryjny, ale ja juz tego niebede robil :> staram sie ostro jezdzic moze samo przejdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to git , teraz mlodemu (Fafał) trzeba 1.8T znaleźć , niech ma chłopak coś z życia hyhy , a nie jakimś 1.6 pomyka :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.